buy medication online
 
Zaproszenie do konkursu Rodzinne bombki 2019 Drukuj
27.11.2019.

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu zapraszają do udziału w konkursie "Rodzinne bombki 2019".

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do rodzin zamieszkałych w Dekanacie Ciechanowieckim oraz Gminie Ciechanowiec. Głównym celem konkursu jest zainspirowanie całej rodziny do pracy nad wspólnym projektem, czyli zaprojektowaniem i wykonaniem od 1 do 3 bombek choinkowych oraz miłe a zarazem twórcze wspólne spędzenie czasu a przy okazji umocnienie więzi pokoleniowych.

Warunki konkursu:
- każda rodzina może dostarczyć na konkurs do 3 bombek (bombki-kule – inne kształty będą dyskwalifikowane)
- maksymalna wielkość bombki 30 cm średnicy
- bombki muszą posiadać solidnie zamontowane zawieszki
- niezależnie od ilości sztuk (nie więcej niż 3) każda rodzina będzie oceniana całościowo, czyli wszystkie jej prace powinny mieć przytwierdzone jednobrzmiące metryczki z danymi:  nazwisko, dokładny adres, tel. kontaktowy

Prace należy dostarczyć do 17 grudnia 2019 r. do siedziby Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu ul. Mostowa 6 w godz. poniedziałek-piątek 9.00-18.00, w soboty w godz. 14.00-18.00.

Jury powołane przez organizatora oceni prace, przyzna nagrody i wyróżnienia kierując się kryteriami określonymi w regulaminie; zgodność z tematem, poziom artystyczny, estetyka wykonania. Werdykt jury jest ostateczny i nie przysługuje od niego odwołanie.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz rozdanie nagród nastąpi 22 grudnia 2019 roku w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu po mszy świętej o godz. 12.00.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu Konkursu.

Do pobrania 
Do pobrania:

 

 

Zaproszenie do konkursu Rodzinne bombki 2019
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card