XI Przegląd Zespołów Artystycznych Osób Niepełnosprawnych - Kozarze 2006 Drukuj
20.06.2006.

W dniach 13-14 czerwca odbył się XI Przegląd Zespołów Artystycznych Osób Niepełnosprawnych – Kozarze 2006. Do Domu Pomocy Społecznej w Kozarzach zjechało dwustu gości z dwudziestu trzech domów pomocy społecznej z całej Polski.

W tym roku dwudniowy Przegląd rozpoczął się występem zespołu artystycznego “Kapela Kurpiowska” z Łomży, który umilał czas przybyłym w oczekiwaniu na uroczyste otwarcie. Dyrektor DPS w Kozarzach Mirosław Kierski powitał zgromadzonych i wręczył statuetki przedstawicielom wszystkich współpracujących z DPS instytucji.

Przez dwa dni na scenie amfiteatru prezentowały się zespoły z: Barczewa, Bądzynia, Białegostoku, Białowieży, Bornego Sulinowa, Bramek, Brańska, Choroszczy, Czubina, Giżycka, Kończyc Małych, Kowali Oleckich, Łomży, Międzyrzecza, Nowej Wsi Ełckiej, Ołdaków, Ostrołęki, Przasnysza, Suwałk, Tykocina, Uhowa, Warszawy i oczywiście z Kozarzy. Wszyscy występujący otrzymywali pamiątkowe statuetki.

Oprócz występów zespołów artystycznych atrakcją Przeglądu... była prezentacja przelotu balonem zorganizowana przez p. Andrzeja Ćwikłę z Białegostoku. Dla pozostających na ziemi była zabawa taneczna i ognisko z pieczeniem kiełbasek.

więcej zdjęć...

XI Przegląd Zespołów Artystycznych Osób Niepełnosprawnych - Kozarze 2006 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl