Program
Zlot TKKF w Ciechanowcu Drukuj
30.06.2006.

Po raz kolejny Ciechanowiec gościł członków TKKF z całego województwa. W ostatni weekend odbywały się w Ciechanowcu dwie imprezy organizowane przez Podlaskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej – Wojewódzki Zlot Sportowo-Rekreacyjny TKKF, 24 czerwca 2006 roku oraz Wojewódzki Turniej Miast i Gmin Województwa Podlaskiego, 25 czerwca 2006 roku.

Celem TKKF od początku jego działalności było upowszechnienie rekreacji ruchowej i profilaktyki zdrowotnej, prowadzącej do utrzymania i podnoszenia sprawności psychofizycznej ludzi, więc w zlocie brały udział całe rodziny, reprezentacje poszczególnych miast składały się z osób różnej płci i wieku. Wszyscy udowadniali, że ruch i sport dla zdrowia to tylko kwestia chęci do wspólnego wysiłku i zabawy.

Od samego ranka w sobotę uczestnicy zlotu startowali w konkurencjach wymagających ogólnej sprawności fizycznej: rzucali podkową i lotkami do celu, skakali na skakance, skakali w dal z miejsca, rzucali piłka lekarską, przeciągali linę, grali w piłkę plażową i uczestniczyli w regatach kajakowych. Pierwsze miejsce wśród wystawionych reprezentacji zajęła drużyna z Łomży, drugie – z Wysokiego Mazowieckiego, a trzecie - z Kolna.

W niedzielę został rozegrany Wojewódzki Turniej Miast i Gmin w następujących konkurencjach: skoki na skakance, strzał na bramkę, skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarska, rzuty lotkami do celu, piłka plażowa, zwinnościowy tor przeszkód i sztafeta wahadłowa. Zwycięstwo w Turnieju przypadło drużynie z Kolna, drugie miejsce zajęła drużyna z Wysokiego Mazowieckiego, a trzecie z Łomży.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i zapraszamy za rok.

Zlot TKKF w Ciechanowcu 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl