X Zawody w Strzeleckim Wieloboju Myśliwskim Drukuj
18.07.2006.

2 lipca 2006 roku na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego “Rogacz” odbyły się X Zawody “O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Strzeleckim Wieloboju Myśliwskim. W zawodach wzięło udział 37 zawodników z kół łowieckich regionu Podlasia i z Warszawy. Rozegrano konkurencje indywidualne w klasie mistrzowskiej i powszechnej, zawody drużynowe oraz wręczono nagrody za najlepsze wyniki w śrucie i kuli.

W czasie uroczystego otwarcia zawodów Prezes Koła Łowieckiego “Rogacz” powitał zgromadzonych gości i zawodników oraz wręczył Burmistrzowi Ciechanowca paterę upamiętniającą dziesięcioletnią współpracę.

Zgłoszeni zawodnicy podzieleni zostali na sześć grup, które rywalizowały kolejno na stanowiskach strzeleckich. Na wyniki wieloboju składały się rezultaty uzyskane w dyscyplinach: przeloty (strzelanie śrutem do nadlatujących rzutków podwójnych), oś myśliwska (strzelanie śrutem do odlatujących rzutków podwójnych), krąg myśliwski (strzelanie śrutem do przelatujących rzutków podwójnych), zając (strzelanie śrutem do makiety zająca w przebiegu), dzik (strzelanie kulami do makiety dzika w przebiegu), rogacz + lis (strzelanie kulami do makiety rogacza i lisa).

Po zakończeniu zawodów i ogłoszeniu wyników pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe wręczał zwycięzcom przedstawiciel burmistrza pan Krzysztof Pełszyk.


WYNIKI


KLASA MISTRZOWSKA

M
I
E
J
S
C
E
NAZWISKO i IMIĘKOŁO ŁOWIECKIEŚ R U TK U L AO
G
Ó
Ł
E
M
K
R
Ą
G

M
Y
Ś
L.
O
Ś

M
Y
Ś
L.
Z
A
J
Ą
C
P
R
Z
E
L
O
T
Y
R
A
Z
E
M
D
Z
I
K
R
O
G
A
C
Z
+
L
I
S
R
A
Z
E
M
1Kaczyński Piotr„Szarak” Małkinia10010050452959297189484
2Witak Hubert„Kuropatwa” Warszawa9595405028092100192472
3Komarewski Tomasz„Boruta” Białystok10010050452957798175470
4Godula Mirosław„Bażant” Łomża959050502858798185470
5Supeł KrzysztofSiedlce959050402758399182457
6Kaczyński Maciej„Szarak” Małkinia958550452757597172447
7Pióro Robert„Ostoja” Siedlce909550352708394177447
8Matysiewicz Jarosław„Hubert” Łomża959050452806898166446
9Kulikowski Marek„Podgorzałka” Białystok908045502657899177442
10Włostowski Jerzy„Bażant” Łomża908545502706195156426
11Wąsowski Krzysztof„Jeleń 76” Parczew 759035502507396169419
12Wiński Krzysztof„Rogacz” Ciechanowiec857540502508286168418
13Kaczyński Tomasz„Szarak” Małkinia907050502608769156416
14Kicel Grzegorz„Żubr” Hajnówka858035452457196167412
15Szewczuk ZbigniewWKŁ 127 „Łoś” Biała P.957535502555989148403
16Świderski Jerzy„Kaczor” Białystok758545452506179140390
17Czyrski Lech„Kaczor” Białystok708035402256996165390
18Pasławski Mariusz„Czerwony Bór” Łomża805535502207394167387
19Parys Robert„Ogrodników” Warszawa855040502256395158383
20Gruszeczka PiotrWKŁ 127 „Łoś” Biała P.908545452652288110375
21Świentuchowski LeonWKŁ 127 „Łoś” Biała P.806040502304286128358


KLASA POWSZECHNA

M
I
E
J
S
C
E
NAZWISKO i IMIĘKOŁO ŁOWIECKIEŚ R U TK U L AO
G
Ó
Ł
E
M
K
R
Ą
G

M
Y
Ś
L.
O
Ś

M
Y
Ś
L.
Z
A
J
Ą
C
P
R
Z
E
L
O
T
Y
R
A
Z
E
M
D
Z
I
K
R
O
G
A
C
Z
+
L
I
S
R
A
Z
E
M
1Puławski MaciejWKŁ „Jeleń” Warszawa957550502708097177447
2Wójciuk Jerzy„Jeleń 76” Parczew 908535452557795172427
3Komarewski Wiesław„Żubr” Hajnówka909050402707085155425
4Skoczek Ireneusz„Zając” Wys. Maz.1008045452706683149419
5Borysiuk Krzysztof„Jeleń 76” Parczew 807550452507395168418
6Żelasko Krzysztof„Cyranka” Wegorzewo958535402556788155410
7Drobniuch Andrzej„Kaczor” Białystok858035352358392175410
8Adamus PrzemysławWKŁ „Jeleń” Warszawa907545502605886144404
9Kolada Tomasz„Ponowa” Biała Podl.856045502404789136376
10Deszczyński Artur„Zając” Wysokie Maz.907525502405578133373
11Lubecki Hubert„Sarna” Olecko956525402255984143368
12Woroszyło KrzysztofWKŁ 127 „Łoś” Biała P.705540502155494148363
13Szlendak Marcin„Zając” Wys. Maz.806025402057361134339
14Kojat Winicjusz„Rogacz” Ciechanowiec804010451758175156331
15Lubecka Martyna„Sarna” Olecko8025545155994103258
16Sacharuk MarcinWKŁ 127 „Łoś” Biała P.55602040175234366241


Najlepszy wynik w śrucie:
- Piotr Kaczyński 295 pkt.
- Tomasz Komarewski 295 pkt.

Najlepszy wynik w kuli:
- Hubert Witak 192 pkt.

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA

KOŁO ŁOWIECKIEWYNIK PKT.MIEJSCE
„Szarak” Małkinia1.3471.
„Jeleń 76” Parczew1.2642.
„Kaczor” Białystok1.1903.
WKŁ 127 „Łoś” Biała Podl.1.1414.
„Zając” Wysokie Maz.1.1315.
„Bażant” Łomża8966.
„Jeleń” Warszawa8517.
„Żubr” Hajnówka8378.
„Rogacz” Ciechanowiec7499.
„Sarna” Olecko62610.

X Zawody w Strzeleckim Wieloboju Myśliwskim 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl