Konkurs "Wzorowa posesja 2006" Drukuj
11.08.2006.

Został rozstrzygnięty konkurs “Wzorowa posesja roku 2006” organizowany przez Burmistrza Ciechanowca. Do udziału w konkursie można było zgłaszać posesje położone w granicach administracyjnych gminy, na terenach o zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Zostało zgłoszonych pięć posesji: z Koców-Schabów, Radziszewa-Sieńczucha, Trzask, Bujenki i Ciechanowca.

Oceny dokonała komisja konkursowa, która pod uwagę brała ogólny ład i porządek z wykorzystaniem naturalnych warunków posesji, wyposażenie w urządzenia małej architektury (altany, pergole, ogródki skalne, ławki) oraz w pojemniki na śmieci lub kompostowniki, nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych, utrzymanie trawników i ogródków warzywnych i kwiatowych, utrzymanie budynków, ogrodzeń, ścieżek i podjazdów. Suma punktów możliwych do uzyskania wynosiła 140.

W tegorocznej edycji konkursu „Wzorowa posesja” I miejsce zdobył Kazimierz Koc z Radziszewa-Sieńczucha, II miejsce posesja Doroty Budlewskiej z Ciechanowca, a III miejsce Kazimierz Olszewski z Trzask.

Nagrody to zakup towarów w sklepach zaopatrzenia ogrodniczego: za 900zł, 600zł i 400zł. Oficjalne wręczenie nagród nastąpi w niedzielę 13 sierpnia w czasie obchodów Święta Chleba, na terenie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

 

Konkurs "Wzorowa posesja 2006" 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl