Wtorek z piłką nożną Drukuj
18.08.2006.

Wtorek 15 sierpnia 2006 roku upłynął pod znakiem piłki nożnej. Rozegrano Turniej o Puchar Dyrektora COKiS rocznika 1990 oraz rocznika 1992. Odbył się także tradycyjny mecz o Puchar Burmistrza Ciechanowca między reprezentacjami prawej i lewej strony Ciechanowca.

W rozgrywkach rocznika 1992 wzięły udział trzy drużyny z Warszawy: SEMP Ursynów, Bródno i Białołęka. Mecz Białołęka – SEMP Ursynów zakończył się wynikiem 1:3, Bródno – Białołęka 1:0, SEMP Ursynów – Bródno 1:1. Puchar Dyrektora COKiS zdobyła drużyna SEMP Ursynów z Warszawy, II miejsce Bródno Warszawa, III miejsce Białołęka Warszawa.

W Turnieju rocznika 1990 zagrały trzy drużyny z Warszawy: Bródno, Kamionek i SEMP Ursynów oraz drużyna COKiS z Ciechanowca.

Wyniki meczów:
  COKiS – SEMP Ursynów 4:0
  Kamionek – Bródno 0:3
  COKiS – Kamionek 0:1
  SEMP Ursynów – Bródno 0:7
  SEMP Ursynów – Kamionek 1:0
  COKiS – Bródno 0:2

Zdobywcą Pucharu Dyrektora COKiS została drużyna Bródna Warszawa, II miejsce zajęła drużyna COKiS, III miejsce – Kamionek Warszawa, a ostatnie SEMP Ursynów z Warszawy.

Ukoronowaniem dnia z piłką nożną był tradycyjny mecz pomiędzy lewą i prawą stroną Ciechanowca. Po zaciętej walce lewa strona zwyciężyła 2:0 po golach strzelonych przez Ireneusza Kowalczuka i Andrzeja Samonisa i po raz ósmy z rzędu zdobyła Puchar Burmistrza Ciechanowca.

 

Wtorek z piłką nożną 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl