buy medication online
 
Wystawa w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Drukuj
19.09.2006.

W Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II otwarta została wystawa pt. “Dzieci i młodzież na misjach w Togo”. Na wystawie prezentowane są zdjęcia zrobione przez ks. Cezarego Wieczorka ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich w czasie pracy w misji Tchébébé w Togo.

Ksiądz Wieczorek, który pochodzi z Ostrowi Mazowieckiej, w czasie urlopu przyjechał do Ciechanowca, by obejrzeć Święto Chleba w Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka. Zawarte w tym czasie znajomości zaowocowały zorganizowaniem wystawy i pogadanki, w czasie której pokazywał pamiątki przywiezione z Afryki oraz zdjęcia jakie tam wykonał. Opowiadał o życiu w Afryce, różnicach kulturowych z jakimi się spotkał, o ludziach jakich poznał oraz o misji jaką pełni i o projekcie pomocy dzieciom afrykańskim “Duchowa Adopcja”.

Barwne afrykańskie tkaniny rozpostarte na planszach są tłem dla fotografii zebranych w kilka grup tematycznych: Rodzina, Radość życia, Szkoła i nauka, Praca i odpowiedzialność, O zdrowie ciała i duszy, Życie kościoła i wspólnoty, Ważny każdy gest. Można też oglądać albumy ze zdjęciami wyłożone na stolikach razem z broszurami opowiadającymi o pracy misjonarzy SMA.

Wszyscy chętni mogą oglądać wystawę do końca tygodnia w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II.

 

Wystawa w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card