Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca Drukuj
21.12.2006.

W Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca, który odbył się 16 grudnia 2006 roku wzięło udział 20 chłopców reprezentujących szkoły podstawowe naszej gminy. Zawody zostały zorganizowane przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu

Rozgrywki toczyły się w czterech grupach po pięciu zawodników. Dwóch najlepszych graczy z każdej grupy awansowało do finału.

W Turnieju zwyciężył Piotr Olszewski, drugie miejsce zajął Mateusz Porzeziński, trzecie – Wojciech Ołtarzewski. Wszyscy trzej medaliści trenują w Szkole Podstawowej w Radziszewie Starym pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego Sylwii Kujawskiej.

Pozostałe miejsca premiowane pucharami zajęli: czwarte - Paweł Kowalczuk ze Szkoły Podstawowej w Łempicach, piąte – Łukasz Koc z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kocach-Schabach, szóste – Karol Zieleniewski ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu.

Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczył uczestnikom Świątecznego Turnieju burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko.