Mirosława Chojnowska objęła funkcję dyrektora COKiS Drukuj
03.02.2007.
Mirosława Chojnowska objęła funkcję dyrektora COKiSOd 1 lutego 2007 roku funkcję dyrektora Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu objęła Mirosława Chojnowska, z wykształcenia muzyk i filolog polski, która od 22 lat związana jest z Ciechanowcem – najpierw uczyła w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza, a później, od momentu jego powstania, w Gimnazjum im. papieża Jana Pawła II. W czasie istnienia Społecznej Szkoły Muzycznej przez 6 lat była nauczycielem gry na pianinie.

Pani Chojnowska deklaruje, że działalność wszystkich istniejących w COKiS sekcji zostanie utrzymana, a w miarę możliwości będzie też poszerzana o nowe elementy. W planach jest np. zwiekszenie ilości konkursów tematycznych i wystaw plastycznych, rozbudowa sekcji teatralnej o grupę starszych dzieci i młodzieży, organizacja konkursów recytatorskich, poezji śpiewanej i piosenki o zasięgu gminnym i powiatowym. 

Wśród dalszych planów jest utworzenie młodzieżowej grupy wokalnej oraz Szkoły Muzycznej, w której dzieci będą mogły uczyć się gry na różnych instrumentach np. na: pianinie, akordeonie, skrzypcach, gitarze i instrumentach dętych.

COKiS będzie kontynuował współpracę z Urzędem Miejskim, szkołami, instytucjami kultury i stowarzyszeniami przy realizacji codziennych zadań oraz organizacji imprez masowych na terenie miasta i gminy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl