Program
Bal karnawałowy w przedszkolu Drukuj
08.02.2007.

Trwający karnawał to radosny czas zabawy i tańca. Z tej okazji 7 lutego2007 roku dzieci z Przedszkola w Ciechanowcu bawiły się wspólnie na balu karnawałowym. Dla wszystkich przedszkolaków był to dzień szczególny - stanowił bowiem uwieńczenie tygodniowych rozmów i przygotowań do tego niezwykłego wydarzenia.

O godzinie 9.00 przybyłych do Przedszkola gości w osobach burmistrza Ciechanowca Mirosława Reczko oraz zastępcy burmistrza Wiktora Wojtkowskiego, powitała pani dyrektor Anna Pawluk. Na uroczystość zaproszeni zostali również rodzice, w imieniu których pan Wojciech Wierciński wręczył przedstawicielom naszych władz odznaki „Przyjaciela przedszkola”, a pani dyrektor przekazała pamiątkowe dyplomy. Odznaczenia te stanowiły wyraz podziękowania ze strony rodziców i nauczycieli dla ludzi, którzy pomagają przedszkolom i pozwalają stworzyć odpowiednie warunki do pracy i rozwoju osobowego dzieci. 
   
Przedszkolaki przebrane w różnobarwne kostiumy rozpoczęły zabawę w znakomitym nastroju. Rodzice co chwilę nagradzali gorącymi brawami swoje uśmiechnięte pociechy, które w rytmie muzyki wspaniale prezentowały umiejętności taneczne, na co dzień doskonalone podczas zajęć w przedszkolu.
 
Bal karnawałowy w przedszkolu

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl