Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS-u Drukuj
14.02.2007.

W sobotę, 10 lutego 2007 roku, odbył się pierwszy z serii Turniejów Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS. Do rozgrywek przystąpiło 35 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjum.

Wśród uczennic szkół podstawowych zwyciężyła Ewa Koc z Radziszewa Starego, II miejsce zajęła Karolina Niemyjska z Ciechanowca, III miejsce Katarzyna Pełszyk z Ciechanowca. W kategorii gimnazjalistek puchar otrzymała Martyna Kamińska.

Najlepszym graczem wśród chłopców ze szkół podstawowych okazał się Piotr Olszewski z Radziszewa Starego, II miejsce przypadło Karolowi Zieleniewskiemu z Ciechanowca, a III - Wojciechowi Ołtarzewskiemu z Radziszewa Starego.

Pierwsze miejsce w kategorii gimnazjalistów zajął Michał Szmurło, II miejsce - Karol Wilk, III - Mateusz Moczulski.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary, zdobywcy miejsc I–VI nagrody i dyplomy, a pozostali uczestnicy zawodów upominki.