Siatkarki z Ciechanowca awansowały do I ligi Drukuj
19.02.2007.

15 lutego 2007 roku dziewczęta z sekcji piłki siatkowej działającej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu rozegrały ostatni turniej rozgrywek II ligi szkół ponadgimnazjalnych woj. podlaskiego w sezonie 2006/2007.

Siatkarki z Ciechanowca awansowały do I ligi szkół ponadgimnazjalnych woj. podlaskiego w siatkówce dziewcząt, gromadząc 18 punktów.

Ostatni turniej sezonu w pięknej i nowoczesnej hali w Sokółce okazał się bardzo szczęśliwy. Dziewczęta odniosły w nim dwa zwycięstwa – z Goniądzem (2:0) i Sokółką (2:1), dzięki czemu znalazły się w grupie awansującej do I ligi. Reprezentacja ZSOiZ grała w składzie:
        Anna Terlikowska – kapitan drużyny
        Joanna Terlikowska
        Magdalena Poniatowska
        Anna Zagubień
        Ewa Popławska
        Ilona Bazyluk
        Aleksandra Błażejewicz

Sekcja piłki siatkowej dziewcząt w ZSOiZ w Ciechanowcu liczy 18 aktywnie i systematycznie trenujących siatkarek. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu: poniedziałki, środy i piątki. Każdy trening trwa 90 minut. Uczennice trenują pod kierunkiem pani Grażyny Panas.

W rozgrywkach drugoligowych dziewczęta grały trzeci sezon – jak się okazało najszczęśliwszy, zakończony sukcesem, uwieńczeniem ich ciężkiej pracy.

Największym problemem meczów wyjazdowych dla dziewcząt są rozmiary sal gimnastycznych, do których nie są przyzwyczajone.

Szkoła ponadgimnazjalna z Ciechanowca jest wydaje się jedyną szkołą uczestniczącą w rozgrywkach ligowych, nie posiadającą praktycznie żadnego zaplecza sportowego.

Ambitne i chętne do pracy młode adeptki piłki siatkowej ciechanowiecki Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych zaprasza.
                                                                  

ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


 
Siatkarki z Ciechanowca awansowały do I ligi

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl