Siłownie w Ciechanowcu Drukuj
 
Mieszkańcy Ciechanowca i gminy oraz turyści przebywający w naszym mieście mają trzy możliwości do skorzystania z siłowni: 
 
 
1. Działająca od maja 2004 roku Siłownia w Internacie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. W siłowni znajduje się m.in. rowerek, ławeczka skośna, ławeczka łamana, hantle, sztangi łamane i proste, steper. Mieszkańcy internatu i uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych korzystają z siłowni bezpłatnie.

Adres:
Internat
ul. Kościelna 12, 18-230 Ciechanowiec
Godziny otwarcia:
- Wychowankowie korzystają z siłowni w czasie wolnym tj: po zajęciach szkolnych do godz. 16.00, 19.00- 21.30.
Z urządzeń w siłowni mogą korzystać inne osoby za zgodą dyrektora szkoły.
Więcej informacji na stronie ZSOiZ www.zsoiz-ciechanowiec.pl/internat

 

2. Od jesieni 2017 roku przy parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu czynna jest bezpłatna siłownia zewnętrzna zlokalizowania przy ul. Mogilnej (obok placu zabaw). Wśród sprzętów do ćwiczeń znajdują się: wyciąg i krzesło, biegacz i orbitrek, prasa nożna i wioślarz, surfer i twister, drabinka i podciąg nóg, rower i stepper, tai chi, poręcze, drążek do podciągania i motyl, ławka i prostownik pleców, narty i pajacyk. Zamontowane urządzenia przystosowane są dla osób w wieku od 14 lat lub od 140 cm wzrostu, wszystkie posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz instrukcje do ćwiczeń: obrazkową i literową.

Na budowę siłowni parafia otrzymała dofinansowaniez Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Działanie 3.2.2.Rozwój infrastruktury pełniącej funkcje kulturalne, rekreacyjne na operacje z zakresu budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej, Poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.
 

3. W marcu 2018 roku otwarta została nowa siłownia w Ciechanowcu o nazwie IRUCH GYM.  Na 400 mkw. znajduje się siłownia, strefa cardio, sauna. Klub został zaprojektowany i wyposażony przez firmę HES.

Adres:
Iruch Gym Ireneusz Bloch
Szkolna 6, 18-230 Ciechanowiec
tel. 665 223 926
facebook.com/IruchGym

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 10.30-22.00
Sobota: 10.00-16.00
Niedziela: nieczynne 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl