Sekcje sportowe przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu Drukuj


Sekcje sportowe przy COKiSSekcja piłki nożnej “Żaki" - powstała jesienią 2008 roku, należy do niej ponad 20 chłopców z klas II–III szkoły podstawowej. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w hali sportowej COKiS (poniedziałki i środy od 15.00 do16.00).

Sekcja piłki nożnej “Trampkarz starszy” - należy do niej ok. 20 chłopców z klas IV–VI szkoły podstawowej i I klasy gimnazjum. Drużyna bierze udział w rozgrywkach Ligi Trampkarzy. Zimą treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w hali sportowej COKiS. W innych porach roku Trampkarze trenują na Stadionie Miejskim trzy razy w tygodniu.

Sekcja piłki nożnej “Junior młodszy”- należy do niej ok. 20 chłopców z gimnazjum i I klas szkoły średniej. Drużyna bierze udział w rozgrywkach Ligi Juniorów. Zimą treningi odbywają się trzy razy w tygodniu w hali sportowej COKiS. W innych porach roku Juniorzy trenują na Stadionie Miejskim, także trzy razy w tygodniu.

Sekcja piłki nożnej “Senior” - powstała w 2007 roku jako kontynuacja nieistniejącej drużyny Unia Ciechanowiec. W sezonie 2007/2008 drużyna brała udział w rozgrywkach Klasy B. Zajęła III miejsce w grupie podlaskiej I i wywalczyła awans. W sezonie 2008/2009 bierze udział w rozgrywkach Klasy A grupy podlaskiej. Zimą treningi odbywają się trzy razy w tygodniu w hali sportowej COKiS, a w innych porach roku na Stadionie Miejskim, także trzy razy w tygodniu.

Sekcja piłki siatkowej dorosłych – grupa koedukacyjna, która działalność rozpoczęła się z inicjatywy nauczycieli, zimą 1990 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza. Przez kilka lat treningi odbywały się w sali gimnastycznej ZSOiZ, potem w sali Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika, a od 2005 roku w COKiS. Na zajęcia uczęszcza ok. 15 osób, trenują w poniedziałki od 18.00 do 19.30 oraz we wtorki i czwartki od 18.00 do 20.00.

Mężczyźni tworzą Drużynę “Old Stars", która bierze udział w turniejach piłki siatkowej na terenie województwa podlaskiego i odnosi w nich sukcesy.

Sekcja szachowa - działa w COKiS od 2007 roku. Zajęcia odbywają się we wtorki od 12.40 do 15.30 i w czwartki od 17.30 do 17.00.

Sekcja brydża sportowego - rozpoczęła działalność w 2007 roku. Na treningach spotyka się ok. 12 brydżystów.

Dane organizacji:
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
ul. 11 Listopada 5 A
18-230 Ciechanowiec
tel. 86 271 05 63
e-mail: cokis@ciechanowiec.pl


Sekcje sportowe przy COKiS
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl