Samorząd Województwa Podlaskiego zaprasza do udziału w wojewódzkiej akcji identyfikacji producentów w ramach Podlaskiego Centrum Produktu Lokalnego.

Jeśli jesteś aktywnym rolnikiem, który prowadzi sprzedaż bezpośrednio do klienta, producentem, który dba o jakość, tradycję oraz lokalne pochodzenie surowców, wytwórcą, który dopiero chciałby uruchomić swą działalność, koniecznie zgłoś się do współpracy wypełniając ankietę on-line na stronie www.producenci.wrotapodlasia.pl

W ramach projektu „Wspieraj lokalnie”, mającego umożliwić organizacjom pożytku publicznego bardziej efektywne pozyskiwanie funduszy z 1% podatku dochodowego, udostępniamy darmowy program do rozliczenia PIT firmy PITax.pl Łatwe podatki

Program w szybki i przyjazny dla użytkownika sposób pozwala rozliczyć podatek za 2019 rok, a także wesprzeć lokalne Organizacje Pożytku Publicznego (OPP) w gminie Ciechanowiec, poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego.

Klub Sportowy Unia Ciechanowiec otrzymał z budżetu Gminy Ciechanowiec dofinansowanie w wysokości 50 000 zł na realizację zadania z zakresu rozwoju sportu pod nazwą: „Uczestniczenie i organizowanie rozgrywek sportowych”.

W Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu, 5 lutego została podpisana umowa na realizację zadania z zakresu rozwoju sportu w Gminie Ciechanowiec pomiędzy Burmistrzem Ciechanowca a Klubem Sportowym Unia Ciechanowiec.

W związku z pojawiającymi się doniesieniami na temat koronawirusa, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wysokiem Mazowieckiem informuje o podstawowych zasadach dla podróżnych powracających lub planujących podróż do Chin.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że do dnia 30 stycznia 2020 roku na terenie powiatu wysokomazowieckiego nie było przypadków podejrzeń zakażeń koronawirusem.

W pierwszej edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Unia Cup Ciechanowiec 2020, zagrały drużyny z Czyżewa, Ciechanowca, Białegostoku, Ostrowi Mazowieckiej i Łap.

Patronat honorowy nad Turniejem objęli: Marszałek Województwa Podlaskiego, Burmistrz Ciechanowca i Podlaski Związek Piłki Nożnej. Zawody odbyły się w hali ZSOiZ w Ciechanowcu. Organizatorami wydarzenia byli Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu oraz Klub Sportowy Unia Ciechanowiec.