Bruno, Łatka, Amigo, Fiona, Maks i Szejk - sześć bezdomniaków szuka domu. Na nowych opiekunów czekają dwie suczki i cztery psy. Uratowane przed bezdomnością zwierzęta pilnie szukają nowych domów, by zimy nie spędzić w przytuliskowych boksach.

Psiaki mają tymczasowe schronienie, ale powinny znaleźć dom i opiekunów na stałe. 

  • Kontakt telefoniczny w sprawie adopcji: 501 721 100

 

BRUNO:

Młody pies w typie labradora. Kocha towarzystwo ludzi. Jest wesoły, ale nie natarczywy, przyjacielski, chętny do zabawy i spacerów.

035

 

 

ŁATKA:

Pięknie umaszczona dorosła suczka. Fiona, przyzwyczajona do wolności, ciężko znosi przebywanie w kojcu. Idealna kandydatka do domu z ogrodem lub właściciela lubiącego długie spacery.

036

 

 

AMIGO:

Starszy pies w wieku ok 6-8 lat. Łagodny, ale jednocześnie nieufny. Idealny kandydat do pilnowania posesji.

037

 

 

FIONA:

Piękna młoda suczka. Jest śliczna i zaraża swoją radością. Ma dużo energii i jest ciekawa otaczającego ją świata. Nie przejawia agresji.

038 

MAKS:

Starszy ok 8-10 letni pies, wysokość do łydki, niewysoki ale może ważyć 15-20 kg. Przyjazny, ale boi się mężczyzn.

045

 

SZEJK:

Kilkuletni pies w typie husky, dla osoby znającej rasę, bo pies uwielbia pokonywać długie trasy, jak się nie wybiega to ucieka, bardzo niezależny i inteligentny. 
Źle znosi zamknięcie w kojcu - już zaczął zjadać budę i szczeble. Szejk ma bardzo charakterystyczny sposób poruszania się - być może pozostałość po jakimś wypadku z przeszłości.

046