Gmina Ciechanowiec oraz Stowarzyszenie Rodzina ogłaszają konkurs na projekt muralu, który zostanie zrealizowany na ścianie budynku na terenie Ciechanowca (ciąg pieszy nad zalewem od ulicy Stadion do wjazdu na wyspę)

Konkurs na projekt muralu ma charakter otwarty, skierowany jest do młodzieży i osób dorosłych w wieku od 16. roku życia zamieszkałych w Polsce. Prace mogą być realizowane i zgłaszane do konkursu indywidualnie lub zespołowo.

 

Organizatorzy konkursu nie określają zakresu tematycznego muralu, pozostawiając swobodę doboru tematyki projektantowi. Istotnym wskazaniem o charakterze obligatoryjnym jest jednak to, aby projekt był inspirowany historią, tradycją, kulturą, przyrodą miasta i gminy Ciechanowiec, a przede wszystkim był spójny z otoczeniem, w jakim powstanie.

 

Wymiary ściany przeznaczonej na mural to 44 metry długości i 5 metrów wysokości. Projekt muralu powinien być oryginalny, wykonany specjalnie na potrzeby konkursu, potwierdzony prawami autorskimi. Zgłoszenie projektu nie wiąże się z żadnymi kosztami. Konkurs jest jednoetapowy i ma zasięg ogólnopolski.

 

Praca konkursowa powinna zawierać plik z projektem grafiki muralowej oraz wizualizację muralu na ścianie. Projekt powinien mieć charakter kolorowy, odwzorowujący rzeczywiste barwy muralu. Pracę konkursową, wraz ze skanem wypełnionej i podpisanej Karty Zgłoszeniowej, należy przesłać w formacie jpg. lub pdf. w terminie do 15 maja 2020 roku do godz. 15.00 drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule e-maila należy wpisać: „Konkurs na projekt muralu”. Nadesłane projekty zostaną ocenione przez Komisję Konkursową powołaną przez Organizatorów. Twórca zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 zł.

 

Wyniki konkursu i informacje o nagrodzonych zostaną podane do publicznej wiadomości na www.ciechanowiec.pl oraz innych dostępnych dla Organizatorów kanałach informacji. Zwycięzca zostanie poinformowany o wynikach konkursu oraz terminie podsumowania konkursu drogą elektroniczną, telefoniczną lub listownie. Z autorem nagrodzonego projektu zostanie podpisana umowa o przeniesienie praw autorskich na Organizatorów.

 

Osobą uprawnioną do porozumiewania się z uczestnikami konkursu oraz udzielania informacji o konkursie w imieniu Organizatorów jest Dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Sylwia Kuczuk-Szymańska, tel. 509 153 742, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pobierz

Regulamin konkursu
Karta zgłoszenia

 

048

049

050