Drodzy Sołtysi i Prezesi Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Ciechanowiec. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Ciechanowiec oraz w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się i minimalizowania skutków koronawirusa zwracam się z prośba i apeluję o wzmożenie czujności oraz wrażliwości wobec osób najstarszych, samotnych i niepełnosprawnych.

W tych trudnych dla nas wszystkich chwilach stoicie na czele lokalnej społeczności, znacie ich wszystkie problemy i dokładacie wszelkich starań w ich rozwiązywaniu.

 

Angażujecie się mocno w budowanie jedności i rozwój swoich sołectw, otaczacie szczególną troską swoich mieszkańców i dbacie o ich sprawy, które składają się na przyszłość naszej Małej Ojczyzny - Gminy Ciechanowiec.

 

Dlatego nie bądźmy obojętni, pomagajmy w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych, pocztowych a także poprzez zwykłą rozmowę telefoniczną - pytajcie czy potrzebują pomocy.

 

Jeśli ktoś z Państwa wie lub dowie się o osobie, która jest w trudnej sytuacji i potrzebuje pomocy, proszę o zgłoszenie telefoniczne do Urzędu Miejskiego lub Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu tel. 86 277 11 45

 

Burmistrz Ciechanowca
Eugeniusz Święcki