cyfrowa gmina

 

Zadanie realizowane w programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027

 

Nazwa zadania/projektu:
„Podniesienie jakości edukacji w Szkole Podstawowej w Łempicach”


Cel projektu: poprawa jakości kształcenia poprzez wdrożenie nowoczesnych metod nauczania, doposażenie szkoły w niezbędne pomoce dydaktyczne oraz rozwój kompetencji uczniów i nauczycieli.

 

Planowany okres realizacji:
1) rozpoczęcie realizacji projektu: od 01.09.2026 r.,
2) zakończenie realizacji projektu: do 30.06.2027 r.

 

Beneficjent:
Gmina Ciechanowiec, ul. Mickiewicza 1, 18-230 Ciechanowiec

 

Całkowita wartość zadania: 128 935,00 zł
Wartość dofinansowania: 101 875,00 zł

 

Opis projektu:
Projekt jest ukierunkowany na podniesienie jakości i efektywności edukacji w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Łempicach poprzez wsparcie uczniów w rozwijaniu kluczowych kompetencji, umiejętności uniwersalnych i przekrojowych oraz zapewnienie wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla 50 uczniów.

W ramach projektu zaplanowano organizację zajęć dodatkowych w formie kół zainteresowań, zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, zapewnienie wsparcia psychologicznego dla uczniów, działania zwiększające świadomość ekologiczną, doposażenie szkoły w niezbędne pomoce naukowe oraz wycieczkę edukacyjną do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.