Regulamin
Aktualności
Zima w Bibliotece
Zima w Bibliotece
Na tegoroczne ferie zimowe Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaproponowała młodym mieszkańcom liczne atrakcje, których tematem przewodnim była zima. W pierwszym tygodniu ferii Bibliotekę odwiedziła grupa przedszkolaków... »»
 
Ferie zimowe z COKiS-em
Ferie zimowe z COKiS-em
W pierwszym tygodniu ferii zimowych Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował zimowisko „Ferie z COKiS-em” dla dzieci ze szkół podstawowych z naszej gminy. Dzieci każdego dnia uczestniczyły w zajęciach sportowych, plastycznych... »»
 
Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i Pastorałek
Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i PastorałekCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu i Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej zorganizowały II Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i Pastorałek. Uczestnicy mogli zaprezentować jeden utwór spośród trzech odmian pieśni bożonarodzeniowych... »»
 
Nabór deklaracji na kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne
Nabór deklaracji na kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne
W terminie od 23 stycznia do 10 lutego 2017 roku osoby zainteresowane dofinansowaniem instalacji kolektorów słonecznych i/lub instalacji fotowoltaicznych powinny złożyć ankietę i deklarację dotyczącą udziału w projekcie... »»
 
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu funkcjonuje od 1 grudnia 2014 roku, jest placówką pobytu dziennego, ośrodkiem obejmującym wsparciem 30 osób z terenu miasta i gminy Ciechanowiec. Zakres i poziom świadczonych... »»
 
Realizacja zadań inwestycyjnych w 2016 roku
Realizacja zadań Inwestycyjnych w 2016 roku
Zadania inwestycyjne w 2016 roku związane były głównie z przygotowaniem projektów pod nowe duże inwestycje, które wykonane zostaną na terenie naszej gminy w najbliższej przyszłości przy udziale funduszy zewnętrznych... »»
 
Rok 2016 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowcu
Rok 2016 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowcu
Na koniec 2016 roku księgozbiór Miejskiej Biblioteki Publicznej wraz z filiami liczył ponad 33 tys. woluminów. W bibliotece zarejestrowanych było 879 czytelników, którzy wypożyczyli 10 392 książek. Bibliotekę odwiedziło ponad 7 tys. czytelników... »»
 
Remont kościoła w Winnie-Poświętnej
Remont kościoła w Winnie-Poświętnej
W 2016 roku prowadzony był drugi etap remontu zabytkowego siedemnastowiecznego kościoła pw. Św. Doroty w Winnie-Poświętnej. Remontowany był przede wszystkim dach. Prace obejmowały demontaż rynien... »»
 
XXII Sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejPierwsza w 2017 roku, a XXII sesja Rady Miejskiej VII kadencji w Ciechanowcu, poświęcona była rozpatrzeniu i podjęciu uchwał w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Wysokomazowieckiemu, Województwu Podlaskiemu... »»
 
Akcja Polskiej Unii Onkologii "Dzień Drzwi Otwartych"
Akcja Polskiej Unii Onkologii "Dzień Drzwi Otwartych"
W Światowym Dniu Walki z Rakiem większość ośrodków onkologicznych w Polsce organizuje akcję "Dnia Drzwi Otwartych”. Również Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Ogrodowa 12, zaprasza 4 lutego... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Informator

XXIV sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXIV sesja Rady Miejskiej odbędzie się 27 marca 2017 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. uchwała w sprawie ustalenia wysokości opłat... »»
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 
Mija termin złożenia CIT-8
logo NGO
31 marca 2017 roku mija termin złołożenie CIT-8 w urzędzie skarbowym. Termin ten obowiązuje wszystkie organizacje pozarządowe, których rok oborotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 29.03.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XI Turniej Szachowy im. Cz. Burdziuka o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 2 kwietnia można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka"
COKiSCOKiS i Nadleśnictwo Rudka ogłaszają Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka”. Prace należy dostarczyć do 31 marca 2017 r. do COKiS...  »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ciechanowiec. Konkursy skierowane są do organizacji pozarządowych... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl