Aktualności
Zajęcia w Świetlicy Socjoterapeutycznej
Zajęcia w Świetlicy Socjoterapeutycznej W Świetlicy Socjoterapeutycznej działającej przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu prowadzone są zajęcia świetlicowe, edukacyjno-wyrównawcze i profilaktyczno - terapeutyczne...  »»
 
VII Charytatywny Bal Andrzejkowy
VII Charytatywny Bal AndrzejkowyDziałające w Ciechanowcu oddziały “Caritas” zorganizowały VII Charytatywny Bal Andrzejkowy. Dochody uzyskane w czasie balu przeznaczone będą na statutową działalność “Caritas” - głównie na dożywianie dzieci...  »»
 
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego w Czyżewie
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego w Czyżewie 17 listopada 2006 roku uczniowie z Ciechanowca uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego i zdobyli II i III miejsce wśród gimnazjalistów i wyróżnienie wśród dzieci ze szkół podstawowych...  »»
 
Narodowe Święto Niepodległości w ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza
Narodowe Święto Niepodległości w ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza Uczniowie ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu uczcili Narodowe Święto Niepodległości uroczystą akademią, która była poświęcona pamięci wszystkich Polaków, którzy ofiarą swej krwi wywalczyli niepodległość Ojczyzny...  »»
 
Akademia z okazji Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej
Akademia z okazji Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej W przeddzień święta narodowego - 88 rocznicy odzyskania Niepodległości, uczniowie Szkoły Podstawowej im. M.Kopernika w Ciechanowcu wzięli udział w uroczystym apelu przygotowanym przez klasy IIIa, VIa, VIc i "Akwarelki"...  »» 
 
Gimnazjum w rocznicę Święta Niepodległości
Gimnazjum w rocznicę Święta Niepodległości W Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II, 10 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji 88 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W obchodach uczestniczyli przedstawiciele władz lokalnych...  »»
 
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Ciechanowcu
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w CiechanowcuObchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęły się mszą św. w intencji Ojczyzny. W uroczystościach uczestniczyły poczty sztandarowe i delegacje zakładów pracy z naszego miasta oraz przedstawiciele władz samorządowych...  »»
 
Wybory samorządowe 2006
Wybory samorządowe 2006W niedzielę, 12 listopada 2006 r., po raz kolejny wybieraliśmy przedstawicieli władz samorządowych. Na szczeblu gminnym wybieraliśmy w 11 okręgach wyborczych 15 radnych  spośród 55, a burmistrza spośród 3 kandydatów...  »»
 
Narodowe Święto Niepodległości
Narodowe Święto NiepodległościDzień 11 listopada został po raz pierwszy ustanowiony Świętem Niepodległości ustawą sejmową z kwietnia 1937 roku, a przywrócony ustawą Sejmu IX kadencji w dniu 21 lutego 1989 roku...  »»
 
Święto Zmarłych
Święto ZmarłychGdy nadchodzą te pełne zadumy dni wszyscy odwiedzamy cmentarze – groby bliskich nam zmarłych, zapalamy im znicze, składamy kwiaty. Obyczaj nakazuje też zapalić światło na grobach zapomnianych, których nie odwiedza już nikt bliski...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 nast.  » koniec »»

Informator

Zaproszenie na konkurs plastyczny "Jest takie miejsce u zbiegu dróg..."
COKiS logo
22 października upływa termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Jest takie miejsce u zbiegu dróg...", adresowanym do dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Ciechanowiec... »»
 
Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy w 2019 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w ustawie... »»
 
Poszukiwani wolontariusze
Poszukiwani wolontariusze
Psiaki z przytuliska w Ciechanowcu, będące pod opieką Podlaskiej Fundacji Empatia, proszą o pomoc. Poszukiwani są wolontariusze do opieki nad psami, m.in. karmienia,  wyprowadzania na spacery... »»
 
Komunikat o zwalczaniu szrotówka kasztanowcowiaczka
KasztanCelem ograniczenia populacji szrotówka w okresie jesieni jedyną możliwą formą zwalczania jest systematyczne zgrabianie i zbieranie opadłych liści kasztanowców... »»
 
Nagroda Honorowa "Świadek Historii"
Logo IPN
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku zaprasza do zgłaszania kandydatur do X edycji Nagrody Honorowej „Świadek Historii”. Nagroda jest przyznawana osobom fizycznym oraz instytucjom... »»
 
Nowy portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Ruszył Agro-Market24 - nowoczesny portal z ogłoszeniami rolnymi, na którym możesz bezpłatnie dodawać ogłoszenia rolnicze,  łatwo i szybko znaleźć odbiorcę... »»
 
Wymiar składek w IV kwartale 2018 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2018 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł... »»
 
KRUS informuje o zmianie wysokości renty socjalnej
Logo KRUSKRUS informuje, że weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o rencie socjalnej (Dz. U. z 2018 r. poz. 933), na podstawie której ustalono nową wysokość renty socjalnej.... »
 
Więcej z informatora

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl