Aktualności
Debata w sprawie Szpitala w Ciechanowcu - VI sesja Rady Miejskiej
Debata w sprawie Szpitala w Ciechanowcu - VI sesja Rady Miejskiej Głównym punktem obrad VI sesji Rady Miejskiej była sprawa zamknięcia oddziału wewnętrznego Szpitala w Ciechanowcu. Na sesji byli obecni przedstawiciele władz powiatowych, gminnych, dyrektor Szpitala Ogólnego...  »»
 
Burmistrz Ciechanowca podziękował byłym sołtysom
Burmistrz Ciechanowca podziękował byłym sołtysom21 marca Burmistrz Ciechanowca spotkał się z byłymi sołtysami by podziękować im za wszystkie lata poświęcone rozwiązywaniu problemów ich miejscowości i współpracy z Urzędem Miejskim...  »»
 
Puchar Burmistrza Ciechanowca dla "Old Stars"
Puchar Burmistrza Ciechanowca dla “Old Stars”17 marca odbył się w hali sportowej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Ciechanowca. W Turnieju wzięły udział drużyny: BS Szepietowo i “Old Stars” z Ciechanowca...  »»
 
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich - seminarium
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich – seminarium W Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu odbyło się seminarium na temat Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Organizatorami i wykładowcami szkolenia byli specjaliści PODRolniczego w Szepietowie...  »»
 
Spotkanie z poezją doktora Mariana Kaplińskiego
Spotkanie z poezją doktora Mariana KaplińskiegoWe wtorek wieczorem, 13 marca, członkowie Klubu Seniora “Chwilowo Młodzi” spotkali się w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu na wieczorze poezji Mariana Kaplińskiego...  »»
 
Nowości w Bibliotece Miejskiej
Nowości w Bibliotece MiejskiejW 2006 roku Miejska Biblioteka Publiczna zakupiła 708 książek na sumę 13103 zł, z czego 6681 zł otrzymała ze środków samorządowych a 6422 zł z dotacji Ministra Kultury. Zarejestrowano 1010 czytelników...  »»
 
Monitoring w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
Monitoring w Zespole Szkół Ogólnokształcących i ZawodowychNa profesjonalny system monitorujący zdecydowała się dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. Monitoring został wykonany w okresie ferii zimowych z funduszy Rady Rodziców...  »»
 
I Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej Dwójek
I Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej DwójekW sobotę 10 marca odbył się w hali sportowej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu I Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej Dwójek o Puchar Dyrektora COKiS-u. Drużyny toczyły rozgrywki systemem każdy z każdym...  »»
 
Szkolenia dla rolników
Szkolenia dla rolników 8 marca 2007 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu odbyły się dwa szkolenia. Pierwsze dotyczyło Dopłat do płatności obszarowych, drugie Wymagań wynikających z zasady wzajemnej zgodności...  »»
 
Zawiązał się Społeczny Komitet Obrony Szpitala w Ciechanowcu
Zawiązał się Społeczny Komitet Obrony Szpitala w CiechanowcuW związku z zamknięciem oddziału wewnętrznego w Szpitalu w Ciechanowcu, do Burmistrza wpłynęły pisma Społecznego Komitetu Obrony Szpitala, których treść poniżej...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 nast.  » koniec »»

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl