Aktualności
6 tysięcy złotych na nowy sprzęt dla strażaków
6 tysięcy złotych na nowy sprzęt dla strażaków
Gmina Ciechanowiec otrzymała 6 tysięcy złotych dotacji od Województwa Podlaskiego na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu. Zgodnie z Uchwałą Sejmiku Województwa... »»
 
Pierwszy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych
Pierwszy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych
W słoneczny majowy dzień w Ciechanowcu odbył się Pierwszy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych. Do udziału w marszu zaproszone zostały organizacje i instytucje działające na rzecz osób niepełnosprawnych oraz mieszkańcy... »»
 
Pogrzeb ogniomistrza Przemysława Piotrowskiego
 Pogrzeb ogniomistrza Przemysława Piotrowskiego
Rodzina, przyjaciele oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu  z prezesem Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP RP burmistrzem Mirosławem Reczko pożegnali ogniomistrza Przemysława Piotrowskiego... »»
 
Zagłosuj na Sołtysa Roku 2017
Zagłosuj na Sołtysa Roku 2017
Gazeta Współczesna już po raz szósty ogłosiła plebiscyt na Sołtysa Roku. W tegorocznym konkursie bierze udział 23 sołtysów z gminy Ciechanowiec. Głosować można do 16 czerwca do godz. 22.00 wysyłając sms... »»
 
Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - debata społeczna
Policja apeluje o czujność i rozwagęBurmistrz Ciechanowca,  Komendant Powiatowy Policji w Wysokiem Mazowieckiem, Kierownik Posterunku Policji w Ciechanowcu zapraszają na debatę społeczną "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ!"... »»
 
Wojewódzki Przegląd Musztry Paradnej
Wojewódzki Przegląd Musztry Paradnej
W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu odbył się V Wojewódzki Przegląd Musztry klas mundurowych województwa podlaskiego, którego celem jest popularyzacja klas mundurowych... »»
 
Anulowanie naboru nr 4/2017
Dotacje na rozwój infrastruktury pełniącej funkcje kulturalne i rekreacyjne
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama na Podlasie” ogłosiło anulowanie naboru nr 4/2017 wniosków z zakresu budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej... »»
 
VII edycja Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej
VII edycja Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu kolejny raz było organizatorem Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej. Honorowy patronat objęli Starosta Wysokomazowiecki,  Burmistrz Ciechanowca oraz Wydawnictwo Pearson... »»
 
Kampania "Depresja - porozmawiajmy o niej"
Kampania "Depresja - porozmawiajmy o niej"Depresja stanowi czwarty najpoważniejszy problem zdrowotny na świecie według Światowej Organizacji Zdrowia. Aby przybliżyć ten temat w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu zorganizowano kampanię profilaktyczną... »»
 
Konsultacje społeczne dotyczące zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju
Logo LGD "Brama na Podlasie"
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Brama na Podlasie" ogłosiła konsultacje społeczne dotyczące zmian lokalnych kryteriów wyboru operacji oraz zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl