Regulamin
Aktualności
Spotkanie integracyjne klubów seniora
Spotkanie integracyjne klubów seniora z Powiatu Wysokomazowieckiego
Działający przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu Klub Seniora "Chwilowo Młodzi" zorganizował tradycyjne spotkanie integracyjne klubów seniora z Powiatu Wysokomazowieckiego. W spotkaniu zorganizowanym w restauracji Astoria... »»
 
Biblioteka Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu promuje czytelnictwo
Biblioteka Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu promuje czytelnictwoPo raz kolejny na całym świecie październik obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Jest to doskonała okazja, aby odwiedzić szkolne biblioteki i wypożyczyć jedną lub kilka z setek książek tam dostępnych... »»
 
Nowe wyposażenie pracowni konserwatorskiej ciechanowieckiego Muzeum
Nowe wyposażenie pracowni konserwatorskiej ciechanowieckiego Muzeum
Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu otrzymało od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dofinansowanie na realizację zadania pod nazwą "Zakup wyposażenia do pracowni konserwatorskiej w Muzeum... »»
 
Usuwanie wyrobów zawierających azbest
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
W okresie od kwietnia do września 2016 roku Gmina Ciechanowiec zrealizowała zadanie pod nazwą „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Ciechanowiec”. Zadanie było dofinansowane ze środków Narodowego... »»
 
Nowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy dla ciechanowieckich OSP
Nowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy dla ciechanowieckich OSP
Należące do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu i Pobikrach wzbogaciły się o nowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Obie jednostki otrzymały... »»
 
Przebudowa drogi gminnej we wsi Wojtkowice Stare
Przebudowa drogi gminnej we wsi Wojtkowice Stare
Zakończyła się przebudowa drogi gminnej we wsi Wojtkowice Stare. Wyremontowany został odcinek o długości  192,70 metrów, szerokość pasa wraz utwardzonym poboczem wynosi obecnie 4 metry. Nawierzchnia żwirowa została zastąpiona... »»
 
Sto lat mało jeszcze...
Sto lat mało jeszcze…
Jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła Pani Genowefa Tenderenda z Tworkowic. Urodziła się 21 września 1916 roku w Wojtkowicach-Glinnie w rodzinie Aleksandry i Stanisława Białowarczuków, jako jedna z ośmiorga rodzeństwa... »»
 
"Równać Szanse 2016" - szansa na dotację do 8500 złotych
Równać szanse - logo
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA" ogłasza Regionalny Konkurs Grantowy Programu „Równać Szanse 2016”. Zapraszamy do konkursu fundacje i stowarzyszenia, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki z małych miejscowości... »»
 
Sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejXIX sesja Rady Miejskiej poświęcona była rozpatrzeniu i podjęciu uchwał w sprawie zmian w budżecie gminy na 2016 r.,  uchwałom dotyczącym komunalnego zasobu mieszkaniowego oraz zniesienia formy ochrony przyrody... »»
 
Nowa przepompownia wody w Czajach-Wólce
Wymiana pompowni wody w Czajach-Wólce
Rozpoczęły się prace nad budową strefowej przepompowni wodociągowej we wsi Czaje-Wólka wraz z siecią wodociągową i przyłączami infrastruktury technicznej. Zakres robót obejmuje wykonanie strefowej, kontenerowej pompowni wody... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Informator

XXIV sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXIV sesja Rady Miejskiej odbędzie się 27 marca 2017 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. uchwała w sprawie ustalenia wysokości opłat... »»
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 
Mija termin złożenia CIT-8
logo NGO
31 marca 2017 roku mija termin złołożenie CIT-8 w urzędzie skarbowym. Termin ten obowiązuje wszystkie organizacje pozarządowe, których rok oborotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 29.03.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XI Turniej Szachowy im. Cz. Burdziuka o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 2 kwietnia można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka"
COKiSCOKiS i Nadleśnictwo Rudka ogłaszają Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka”. Prace należy dostarczyć do 31 marca 2017 r. do COKiS...  »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ciechanowiec. Konkursy skierowane są do organizacji pozarządowych... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl