Aktualności
Uczniowie Gimnazjum z prezentami w Domu Dziecka w Białowieży
Uczniowie Gimnazjum z prezentami w Domu Dziecka w BiałowieżyDo tego wyjazdu grupa uczniów z gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu przygotowywała się kilka dni. 9 listopada zachęcali klientów sklepów do wzięcia udziału w akcji pod hasłem „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”...  »»
 
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza CiechanowcaW Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca, który odbył się 16 grudnia 2006 roku wzięło udział 20 chłopców reprezentujących szkoły podstawowe naszej gminy. Rozgrywki toczyły się w czterech grupach...  »»
 
W czwartek na targu...
W czwartek na targuRozpoczął się okres przedświątecznych zakupów i mimo deszczowej pogody na ciechanowieckim targu panował dość duży ruch. Oprócz artykułów sprzedawanych co tydzień, pojawiła się duża oferta produktów świątecznych: cytrusów i bakalii...  »»
 
Nie trujmy samych siebie, naszych bliskich i sąsiadów!
Nie trujmy samych siebie, naszych bliskich i sąsiadów! Rozpoczął się sezon grzewczy. Niestety, w ramach oszczędności, w domowych kotłach i piecach spalane są śmieci i odpady z tworzyw sztucznych. Z kominów wydobywa się wtedy charakterystyczny dym i nieprzyjemny zapach...  »»
 
Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie - tradycje i obrzędy" - rozstrzygnięty
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie - tradycje i obrzędy"W Czyżewie rozstrzygnięto V edycję Powiatowego Konkursu Plastycznego "Boże Narodzenie - tradycje i obrzędy". Konkurs organizowany był przez GOK w Czyżewie Osadzie i Starostwo Powiatu Wysokomazowieckiego...  »»
 
"Działaj Lokalnie"
“Działaj Lokalnie”Akademia Rozwoju Filantropii w Warszawie, przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizuje program “Działaj Lokalnie”, który poprzez przyznawanie dotacji w otwartych konkursach grantowych pomaga...  »»
 
Wiktor Wojtkowski - zastępcą burmistrza Ciechanowca
Wiktor Wojtkowski – zastępcą burmistrza Ciechanowca7 grudnia 2006 roku burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko powołał na stanowisko zastępcy burmistrza Wiktora Józefa Wojtkowskiego. Będzie on nadzorował pracę Referatów: Inwestycji i Nieruchomości oraz  PRK „FARE”...  »»
 
Zespół muzyki dawnej "La Charambita" - goście z Hiszpanii
Zespół muzyki dawnej “La Charambita” - goście z HiszpaniiDzięki współpracy nawiązanej przez Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka z Instytutem Cervantesa z Warszawy, na XXVI Konkursie Gry na Instrumentach Pasterskich gościł hiszpański zespół muzyki dawnej “La Charambita”...  »»
 
Zakończył się XXVI Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich
Zakończył się XXVI Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. K. UszyńskiegoXXVI Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. K. Uszyńskiego odbył się 2 i 3 grudnia w Ciechanowcu, tradycyjnie w pierwszą niedzielę Adwentu. W tym roku konkurs miał nieco zmienioną formułę...  »»
 
II sesja Rady Miejskiej - Mirosław Reczko nowym Burmistrzem Ciechanowca
II sesja Rady Miejskiej – Mirosław Reczko nowym Burmistrzem Ciechanowca5 grudnia 2006 roku odbyła się II sesja Rady Miejskiej V kadencji. Obrady otworzył przewodniczący Rady Mirosław Kierski, a następnie Rada Miejska przyjęła ślubowanie nowego burmistrza Ciechanowca...  »»
 
Skażenie wód Nurca olejem opałowym
Skażenie wód Nurca olejem opałowymW piątek 1 grudnia 2006 roku, ok. godz. 13.00 Społeczna Straż Rybacka działająca przy Kole Wędkarskim “Jazgarz” w Ciechanowcu otrzymała zgłoszenie od jednego z wędkarzy o oleistej plamie, która pojawiła się na Nurcu...  »»
 

««  start « poprz. 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 nast.  » koniec »»

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl