Aktualności
Turniej Sołectw
Turniej SołectwJuż po raz trzeci Urząd Miejski w Ciechanowcu zorganizował Turniej Sołectw, który został rozegrany w czasie obchodów Międzynarodowego Święta Chleba w Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka...  »»
 
Międzynarodowe Święto Chleba
Międzynarodowe Święto ChlebaCiechanowiec gościł tysiące ludzi, którzy przyjechali by uczestniczyć w Międzynarodowym Święcie Chleba. Bogaty, pełen atrakcji program zapewnił doskonałą zabawę od samego rana, aż do ciemnej nocy...  »»
 
Konkurs "Wzorowa posesja 2006"
Konkurs "Wzorowa posesja 2006"Rozstrzygnięto konkurs “Wzorowa posesja roku 2006” organizowany przez Burmistrza Ciechanowca. Komisja konkursowa brała pod uwagę między innymi ogólny ład i porządek z wykorzystaniem naturalnych warunków posesji...  »»
 
Inwestycje drogowe w mieście
Inwestycje drogowe w mieścieW ciągu najbliższych dni rozpoczną się prace, które potrwają do końca listopada. Zakres prac przewiduje wykonanie robót nawierzchniowych, przebudowę kanału deszczowego, przebudowę kanalizacji, kabli i kabli światłowodowych...  »»
 
Spotkanie uczestników Festiwalu Folkloru z Burmistrzem Ciechanowca
Spotkanie uczestników Festiwalu Folkloru z Burmistrzem CiechanowcaW sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu spotkali się przedstawiciele zespołów biorących udział w Międzynarodowym Festiwalu Folkloru “Podlaskie Spotkania”. Przedstawiciele zespołów biorących udział w festiwalu...  »»
 
I Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie spotkania"
I Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie spotkania"W sobotę 5 sierpnia 2006 roku I Międzynarodowy Festiwal Folkloru “Podlaskie spotkania” zawitał do Ciechanowca. Na rynku przed Urzędem Miejskim zaprezentowały się zespoły uczestniczące w Festiwalu...  »»
 
Remonty świetlic wiejskich
Remonty świetlic wiejskichOstatnio odbyły się generalne remonty świetlic wiejskich w Bujence, Pobikrach, Malcu i Kosiorkach. Zakres remontów poszczególnych budynków zależał od potrzeb. Najważniejsze prace jakie zostały wykonane...  »»
 
II Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi
I Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami KonnymiII Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi “O Puchar Burmistrza Ciechanowca” zgromadziły liczną publiczność i wielu miłośników koni. Zawody rozpoczęły się uroczystym przemarszem...  »»
 
Zadbajmy o czystość na plaży
Zadbajmy o czystość na plażyTrwa sezon wakacyjny. Upalna, słoneczna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na plaży nad wodą. W związku z tym pojawiły się pytania o utrzymanie czystości w miejscach wypoczynku. Urząd Miejski podjął decyzję...  »»
 
W czwartek na targu
W czwartek na targuMimo rekordowych upałów, niedoborów wody i, co za tym idzie, zmniejszonych plonów, weszliśmy w okres dużej podaży warzyw i owoców. W czwartek na targu można było kupić pomidory już od 1,20 zł/kg...  »»
 
Oddając krew - ratujesz życie
Oddając krew - ratujesz życieW ciągu roku w Polsce konieczne jest dokonanie około miliona transfuzji. W środę 26 lipca 2006 roku akcję pobierania krwi przeprowadzono w Ciechanowcu. W tym czasie zgłosiło się 32 chętnych, a krew pobrano od 27 osób...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 nast.  » koniec »»

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl