Program
Aktualności
Dary dla Ośrodka Pomocy Społecznej
Dary dla Ośrodka Pomocy Społecznej Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu nawiązał współpracę z Fundacją „Samaritanus” z Warszawy. Zakres działalności Fundacji to przede wszystkim udzielanie pomocy społecznej i socjalnej osobom w trudnej sytuacji...  »»
 
Sytuacja ciechanowieckiego sportu
Sytuacja ciechanowieckiego sportu 10 stycznia 2007 roku, w sali COKiS, odbyło się spotkanie ludzi zainteresowanych ciechanowieckim sportem: burmistrza Ciechanowca, dyrektorów szkół, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów i działaczy...  »»
 
Dziecięca Grupa Teatralna
Dziecięca Grupa TeatralnaOd września działa przy COKiS Dziecięca Grupa Teatralna. Pierwszym przedstawieniem przygotowanym przez grupę były “Jasełka z Małym Księciem”, które miały swoją premierę w czasie “Festiwalu jasełkowego”...  »»
 
Ukazał się II tom Ciechanowieckiego Rocznika Muzealnego
II tom Ciechanowieckiego Rocznika MuzealnegoW ubiegłym roku w Muzeum Rolnictwa, aby upowszechniać wiedzę na temat historii pogranicza mazowiecko-podlaskiego oraz publikować wyniki ciekawych badań, powołano do życia Ciechanowiecki Rocznik Muzealny...  »»
 
Gry polityczne
Gry polityczne29 grudnia 2006 roku odbyła się IV sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu. Dotyczyła ona wyłącznie zmian budżetowych. Konkretnie chodziło o zmianę kredytu krótkoterminowego na długoterminowy...  »»
 
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2006 roku
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2006 roku…Liczba mieszkańców jest liczbą zmienną, która zależy od liczby urodzeń, zgonów i migracji. Na koniec 2006 roku liczba ludności w gminie Ciechanowiec wyniosła 9787 osób, w tym – 9573 mieszkających na stałe, 214 zameldowanych czasowo...  »»
 
Jasełka w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II

Jasełka w Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła IIJak co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu odbyło się spotkanie opłatkowe, w czasie którego uczniowie wystawili tradycyjne „Jasełka”...  »»

 
"Mocne kości, moc radości"
Zakończyło się głosowanie na plac zabaw w konkursie "Mocne kości, moc radości"W grudniu Ciechanowiec zgłosił plac zabaw, zlokalizowany w parku znajdującym się pomiędzy ulicami Mickiewicza i 11-go listopada, do konkursu pod nazwą „Mocne kości moc radości” zorganizowanego przez firmę Danone Sp. z o.o...  »»
 
Festiwal Jasełkowy w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika
Festiwal Jasełkowy w Szkole Podstawowej im. M. KopernikaDzień 20 grudnia 2006r. w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu był z pewnością dniem wyjątkowym. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia mieliśmy okazję uczestniczyć w „Festiwalu Jasełkowym”...  »»
 
Kluby Przedszkolaka w naszej gminie
Kluby Przedszkolaka w naszej gminieGmina Ciechanowiec zgłosiła swój udział w projekcie „Kluby Przedszkolaka na wsi”. 19 grudnia 2006 na spotkaniu, podczas którego poddano analizie zgłoszenia, zapadła decyzja, że projekt ten będzie realizowany m.in. w naszej gminie...  »»
 
Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia Okres świąt Bożego Narodzenia, rozciąga się od wigilii Bożego Narodzenia, i trwa aż do Święta Trzech Króli. Jest to czas najbardziej obrosły różnymi zwyczajami. Tradycyjnie przygotowania do świąt rozpoczynają się...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 nast.  » koniec »»

Informator

Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki"
Oskarowe PiątkiZapraszamy na cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki" - w naszym mieście od marca do czerwca w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl