Program
Aktualności
Woda i ogień podczas tegorocznych Wianków na Nurcu
Woda i ogień podczas tegorocznych Wianków na Nurcu
Wianki na Nurcu to jedna z najstarszych imprez organizowanych w Ciechanowcu, która łączy ze sobą chrześcijańskie obrzędy święcenia wody i pradawne słowiańskie wierzenia o oczyszczającej mocy żywiołów wody i ognia... »»
 
Obchody święta Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
Obchody święta Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
Obchody święta Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, zwanego inaczej Bożym Ciałem, wiążą się z procesją z Najświętszym Sakramentem. W obu ciechanowieckich parafiach pw. Trójcy Przenajświętszej i pw. Najświętszej Marii Panny z Fatimy... »»
 
XXVII sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejNa XXVII sesji Rady Miejskiej, radni przyjęli uchwałę w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu gminy za 2016 rok, zmian w budżecie gminy na 2017 rok, zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej... »»
 
21 wędkarzy rywalizowało o Puchar Burmistrza Ciechanowca
21 wędkarzy rywalizowało o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Tylko płocie chciały brać w tegorocznych Mistrzostwach Koła Wędkarskiego "Jazgarz" w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Burmistrza Ciechanowca. 16 centymetrów, to długość największej płotki jaką udało się złowić... »»
 
Grand Prix III Międzynarodowego Festiwalu Poloneza
Grand Prix III Międzynarodowego Festiwalu Poloneza
Zespół Taneczny „Takt” działający w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, zdobył Grand Prix III Międzynarodowego Festiwalu Poloneza oraz pierwsze miejsce w kategorii zespołów tanecznych... »»
 
Seniorzy czytają dzieciom
Seniorzy czytają dzieciom
Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Ciechanowcu zakończyło pierwszą serię spotkań z cyklu „Seniorzy czytają dzieciom”. W maju i czerwcu odbyły się cztery spotkania... »»
 
Festyn Kultury Polskiej "Znad Issy"
Festyn Kultury Polskiej "Znad Issy"
Po raz piętnasty na Litwie odbył się Festyn Kultury Polskiej „Znad Issy” i po raz czwarty Festiwal Kultury Polskiej w Poniewieżu. W obu festynach udział wzięła Orkiestra Dęta Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu... »»
 
"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ"
„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”
„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” – to tytuł cyklu debat społecznych, które organizowane są w 2017 roku przez jednostki Policji w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną... »»
 
Rodzinny Ogród Działkowy "Pod Gruszą"
Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą”
Ulica Podlaska 2 w Ciechanowcu to dla wielu mieszkańców naszego miasta swoisty raj na ziemi. To tu od 1975 roku mieści się Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą”. Aby tam trafić trzeba wyjść za miasto drogą w kierunku Malca... »»
 
"Mój nos" i "mówiłaś" zwyciężyły w I Majowym Konkursie Jednego Wiersza
Wiersze „Mój nos” i „mówiłaś” zwyciężyły w I Majowym Konkursie Jednego Wiersza
Rozstrzygnięty został I Majowy Konkurs Jednego Wiersza zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ciechanowcu. Finał i wręczenie nagród odbyło się na terenie Muzeum Rolnictwa na łonie przyrody, przy ognisku... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Informator

Konkurs "Nie stój w kolejce..."
Konkurs "Nie stój w kolejce..." Każda osoba pełnoletnia może wziąć udział w Konkursie „Nie stój w kolejce - zarejestruj się do lekarza przez Internet”. Do wygrania jest jeden z pięciu tabletów marki HUAWEI MediaPad T3 10 LTE...  »»
 
Unieważnienie konkursów ofert
logo NGO
Zarząd Województwa Podlaskiego unieważnia otwarte konkursy ofert, na wykonanie zadań publicznych w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz w sferze działalności na rzecz mniejszości... »»
 
Koniec roku w NGO
logo NGO
Koniec roku to czas gdy organizacje pozarządowe rozliczają projekty, piszą sprawozdania, sprawdzają czy zostały opłacone wszelkie faktury i rachunki związane z realizacją zadań finansowanych z dotacji... »»
 
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie. Potrzebna pomoc finansowaBogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na rzadkie schorzenie. Teraz ma szansę na operację i na normalne życie. Można pomóc Bogusi wysyłając sms, wpłacając dowolną kwotę przez Siepomaga.pl... »»
 
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Ciechanowiec z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży w 2018... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 18.12.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl