Aktualności
Remonty i rozbudowy ulic
Remonty i rozbudowy ulicTrwają prace remontowe na łączniku pomiędzy tamą a ulicą Kozarską, oraz rozbudowa ulicy Wierzbowej w Ciechanowcu. Prace remontowe przy tamie obejmują wykonanie nawierzchni z kostki brukowej na podbudowie z kruszywa naturalnego... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu ogłosiła I Majowy Konkurs Jednego Wiersza. Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do wszystkich, którzy odczuwają potrzebę wypowiadania się mową wiązaną... »»
 
132 tegorocznych absolwentów przystąpiło do egzaminu maturalnego
132 tegorocznych absolwentów przystąpiło do egzaminu maturalnego
Od 4 maja w całej Polsce trwa matura. W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu do egzaminu przystapiło 132 tegorocznych absolwentów. Maturalne egzaminy potrwają do 21 maja... »»
 
Uroczystości Święta Narodowego Trzeciego Maja
Uroczystości Święta Narodowego Trzeciego Maja
Ciechanowieckie obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja z udziałem Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego, rozpoczęły się akademią w sali sportowej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu.... »»
 
Spinningowe Mistrzostwa Koła Ciechanowiec
Spinningowe Mistrzostwa Koła CiechanowiecPoczątek maja to dla wędkarzy długo oczekiwany czas kończący okres ochronny na bolenia i szczupaka, to także termin corocznych Spinningowych Mistrzostw Koła Ciechanowiec organizowanych przez Koło Wędkarskie nr 87 „Jazgarz”... »»
 
Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego „Rogacz” odbyły się XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Wielobój został rozegrany w śrucie: strzelanie do rzutków na kręgu myśliwskim... »»
 
Puchar Polski International Budo Kai Kyokushin Karate
Puchar Polski International Budo Kai Kyokushin KarateW hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem rozegrano zawody Pucharu Polski Polskiej Federacji IBK (Kyokushin Karate), których organizatorem był Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z Ciechanowca... »»
 
Kiermasz, spotkania i quizy z okazji Światowego Dnia Książki
Kiermasz, spotkania i quizy z okazji Światowego Dnia Książki
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu wraz z filiami w Winnie-Poświętnej i Pobikrach włączyła się w obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich poprzez organizację różnorodnych akcji promujących czytelnictwo... »»
 
XXV sesja Rady Miejskiej - cena wody i ścieków bez zmian
Sesja Rady MiejskiejPodczas XXV sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie przedłużenia czasu obowiązywania dotychczasowych taryf zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków... »»
 
Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej
Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej
Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu obchodzili Dzień Ziemi. Przedstawienie o tematyce ekologiczno-bajkowej, które obejrzały też przedszkolaki z Przedszkola w Ciechanowcu... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl