Aktualności
Dotacje na inwestycje w infrastrukturę wychowania przedszkolnego
Dotacje na rozwijanie działalności gospodarczej
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama na Podlasie” ogłosiło nabór wniosków Nr 3/2017 na operacje z zakresu Działania 8.6: Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego - Inwestycje w infrastrukturę wychowania przedszkolnego... »»
 
Ukazał się kolejny numer "Wieści Ciechanowieckich"
Ukazał się kolejny numer Wieści Ciechanowieckich
Ukazało się kolejne wydanie biuletynu Urzędu Miejskiego „Wieści Ciechanowieckie”. W tym numerze materiały związane z wydarzeniami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi z terenu miasta i gminy Ciechanowiec w 2016 roku... »»
 
Zgromadzenie Ogólne Związku Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego
Zgromadzenie Ogólne Związku Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego
Ciechanowiec gościł przedstawicieli samorządu lokalnego na XX Zgromadzeniu Ogólnym Związku Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego. W spotkaniu udział wzięli Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego... »»
 
Karatecy z Ciechanowca na medal
Karatecy z Ciechanowca na medal
Trzy złote medale i jeden srebrny wywalczyli młodzi mieszkańcy gminy Ciechanowiec w Pucharze Polski Furo Karate, który odbył się w Wiśniowej Górze pod Łodzią. Zawody został rozegrane w kilku formułach walki... »»
 
"Bezpieczny i Aktywny Senior"
„Bezpieczny i Aktywny Senior”
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej realizuje kampanię społeczną „Bezpieczny i Aktywny Senior” mającą na celu pobudzenie świadomości na temat kwestii związanych z bezpieczeństwem oraz aktywnością osób starszych... »»
 
Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego
Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego
Organizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego składał się z trzech turniejów, rozgrywanych w kolejne niedziele. Zawody były rozgrywane systemem „do dwóch przegranych”... »»
 
Zima w Bibliotece
Zima w Bibliotece
Na tegoroczne ferie zimowe Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaproponowała młodym mieszkańcom liczne atrakcje, których tematem przewodnim była zima. W pierwszym tygodniu ferii Bibliotekę odwiedziła grupa przedszkolaków... »»
 
Ferie zimowe z COKiS-em
Ferie zimowe z COKiS-em
W pierwszym tygodniu ferii zimowych Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował zimowisko „Ferie z COKiS-em” dla dzieci ze szkół podstawowych z naszej gminy. Dzieci każdego dnia uczestniczyły w zajęciach sportowych, plastycznych... »»
 
Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i Pastorałek
Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i PastorałekCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu i Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej zorganizowały II Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i Pastorałek. Uczestnicy mogli zaprezentować jeden utwór spośród trzech odmian pieśni bożonarodzeniowych... »»
 
Nabór deklaracji na kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne
Nabór deklaracji na kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne
W terminie od 23 stycznia do 10 lutego 2017 roku osoby zainteresowane dofinansowaniem instalacji kolektorów słonecznych i/lub instalacji fotowoltaicznych powinny złożyć ankietę i deklarację dotyczącą udziału w projekcie... »»
 
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu funkcjonuje od 1 grudnia 2014 roku, jest placówką pobytu dziennego, ośrodkiem obejmującym wsparciem 30 osób z terenu miasta i gminy Ciechanowiec. Zakres i poziom świadczonych... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl