Program
Aktualności
100 morsów na 100-lecie Niepodległości
100 morsów na 100-lecie Niepodległości
W niedzielę (18.11.) ciechanowieckie „Morsy” rozpoczęły sezon imprezą „100 morsów na 100-lecie Niepodległości”, która miała upamiętnić rocznicę odzyskania niepodległości oraz zintegrować społeczność lokalną poprzez promocję... »»
 
"Ognisko patriotyzmu" - Ciechanowiec śpiewał dla Niepodległej
 „Ognisko patriotyzmu” – Ciechanowiec śpiewał dla Niepodległej
Tradycyjnie już ostatnim elementem obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Ciechanowcu było wieczorne „Ognisko Patriotyzmu” zorganizowane w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. Mieszkańcy wspólnie zaśpiewali znane... »»
 
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Ciechanowcu
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Ciechanowcu
11 listopada w miejskich obchodach 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wzięli udział przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych, instytucji, organizacji, szkół, poczty sztandarowe oraz mieszkańcy... »»
 
Mieszkańcy Ciechanowca wspólnie zaśpiewali hymn państwowy
Niepodległa do hymnu - mieszkańcy Ciechanowca wspólnie zaśpiewali hymn państwowy
Mieszkańcy Ciechanowca włączyli się do akcji „Niepodległa do hymnu” i w niedzielę 11 listopada o godz. 12.00 przed Urzędem Miejskim zaśpiewali hymn państwowy. „Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tym, że tak wielu mieszkańców... »»
 
Ciechanowieckie szkoły i przedszkole w akcji "Rekord dla Niepodległej"
Ciechanowieckie szkoły i przedszkole wzięły udział w akcji „Rekord dla Niepodległej”
Przedszkolaki, uczniowie, nauczyciele i pracownicy z Przedszkola, Szkoły Podstawowej oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Rekord dla Niepodległej”... »»
 
Jesienna akcja sprzątania rzeki Nurzec
Jesienna akcja sprzątania rzeki Nurzec
W jesiennej akcji sprzątania rzeki Nurzec wzięło udział około 30 osób. Wśród mieszkańców Ciechanowca najliczniejszą grupę stanowili członkowie klubu morsów i wędkarze, którzy podczas dwugodzinnego sprzątania wypełnili śmieciami... »»
 
Bal Klubu Seniora "Chwilowo Młodzi"
Bal Klubu Seniora "Chwilowo Młodzi"
Członkowie ciechanowieckiego Klubu Seniora „Chwilowo Młodzi” spotkali się w rocznicę 21-lecia powstania Klubu na balu w Restauracji Astoria. Z seniorami z Ciechanowca świętowali zaproszeni goście... »»
 
Znam zabytki mojej gminy - obiekty budowane z klocków Lego
Znam zabytki mojej gminy – obiekty budowane z klocków Lego
Fundacja Nowoczesny Konin zrealizowała z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego zadanie publiczne „Znam zabytki mojej gminy” – warsztaty zabytkowej architektury sakralnej Gminy Ciechanowiec dla dzieci... »»
 
Grudniowe seanse filmowe
Seanse filmoweZapraszamy na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej, które odbędą się w niedzielę 2 grudnia. Wyświetlony zostanie film animowany "Grinch" oraz komedia świąteczna "Miłość jest wszystkim"... »»
 
Laureaci konkursu plastycznego "Jest takie miejsce u zbiegu dróg..."
Laureaci konkursu plastycznego "Jest takie miejsce u zbiegu dróg..."
Dyplomy i nagrody otrzymali autorzy prac, które wpłynęły na konkurs plastyczny „Jest takie miejsce u zbiegu dróg…”, odbywający się w ramach konkursu „Lokalne projekty kulturalne” z Programu Pomost dla Niepodległej... »»
 
Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego Rady Miejskiej
Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego Rady Miejskiej
W Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej Magdalena Kondraciuk wręczyła nowo wybranym Radnym zaświadczenia wyboru na Radnych Rady Miejskiej VIII kadencji... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl