Program
Aktualności
Razem łatwiej, razem lepiej
Razem łatwiej, razem lepiej
Stowarzyszenie „Uniwersytet Trzeciego Wieku” w Ciechanowcu zrealizowało projekt „Razem łatwiej, razem lepiej” z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym dofinansowany przez Burmistrza Ciechanowca... »»
 
Rajd Pamięci w 76. rocznicę Zbrodni Sowieckiej pod Zabłudowem
Rajd Pamięci w 75. rocznicę Zbrodni Sowieckiej pod Zabłudowem
23 czerwca 2017 roku mija 76. rocznica Zbrodni Sowieckiej pod Zabłudowem. W tym dniu Burmistrz Ciechanowca zaprasza do uczestnictwa w obchodach i udziału w Rajdzie Pamięci, który rozpocznie się o godz. 14.00 na cmentarzu w Kuczynie... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka - Piknik na płycie Stadionu Miejskiego
Rodzinny Dzień Dziecka - Piknik na płycie Stadionu Miejskiego
Ciechanowieckie instytucje połączyły siły i zorganizowały wspólnie Rodzinny Dzień Dziecka - Piknik na płycie Stadionu Miejskiego. Impreza odbywająca się pod ogólnopolskim patronatem Stowarzyszenia Parafiada... »»
 
Muzyczny prezent na Dzień Mamy
Muzyczny prezent na Dzień Mamy
Od kilku lat uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, działającej przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu organizują z okazji Dnia Matki koncert „Gram mojej Mamie”. Tegoroczny Koncert odbył się... »»
 
Manewry uczniów klas mundurowych i organizacji paramilitarnych
Manewry uczniów klas mundurowych i organizacji paramilitarnych
W Ciechanowcu odbyły się trzydniowe II Manewry uczniów klas mundurowych i organizacji paramilitarnych, w których udział wzięło prawie 160 pasjonatów sztuki żołnierskiej z całej Polski. Wśród uczestników byli uczniowie... »»
 
Nowe miejsca pracy w Ciechanowcu
Nowe miejsca pracy w Ciechanowcu
Altimus-Tech Sp. z o.o. na potrzeby funkcjonowania swojego Centrum Innowacji technologii radiolokacyjnych w Ciechanowcu zatrudni Monterów Elektroników/Elektryków/Elektromonterów i Operatorów Bezpieczeństwa... »»
 
6 tysięcy złotych na nowy sprzęt dla strażaków
6 tysięcy złotych na nowy sprzęt dla strażaków
Gmina Ciechanowiec otrzymała 6 tysięcy złotych dotacji od Województwa Podlaskiego na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu. Zgodnie z Uchwałą Sejmiku Województwa... »»
 
Pierwszy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych
Pierwszy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych
W słoneczny majowy dzień w Ciechanowcu odbył się Pierwszy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych. Do udziału w marszu zaproszone zostały organizacje i instytucje działające na rzecz osób niepełnosprawnych oraz mieszkańcy... »»
 
Pogrzeb ogniomistrza Przemysława Piotrowskiego
 Pogrzeb ogniomistrza Przemysława Piotrowskiego
Rodzina, przyjaciele oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu  z prezesem Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP RP burmistrzem Mirosławem Reczko pożegnali ogniomistrza Przemysława Piotrowskiego... »»
 
Zagłosuj na Sołtysa Roku 2017
Zagłosuj na Sołtysa Roku 2017
Gazeta Współczesna już po raz szósty ogłosiła plebiscyt na Sołtysa Roku. W tegorocznym konkursie bierze udział 23 sołtysów z gminy Ciechanowiec. Głosować można do 16 czerwca do godz. 22.00 wysyłając sms... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Informator

Konkurs "Nie stój w kolejce..."
Konkurs "Nie stój w kolejce..." Każda osoba pełnoletnia może wziąć udział w Konkursie „Nie stój w kolejce - zarejestruj się do lekarza przez Internet”. Do wygrania jest jeden z pięciu tabletów marki HUAWEI MediaPad T3 10 LTE...  »»
 
Unieważnienie konkursów ofert
logo NGO
Zarząd Województwa Podlaskiego unieważnia otwarte konkursy ofert, na wykonanie zadań publicznych w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz w sferze działalności na rzecz mniejszości... »»
 
Koniec roku w NGO
logo NGO
Koniec roku to czas gdy organizacje pozarządowe rozliczają projekty, piszą sprawozdania, sprawdzają czy zostały opłacone wszelkie faktury i rachunki związane z realizacją zadań finansowanych z dotacji... »»
 
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie. Potrzebna pomoc finansowaBogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na rzadkie schorzenie. Teraz ma szansę na operację i na normalne życie. Można pomóc Bogusi wysyłając sms, wpłacając dowolną kwotę przez Siepomaga.pl... »»
 
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Ciechanowiec z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży w 2018... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 18.12.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl