Aktualności
Realizacja zadań inwestycyjnych w 2016 roku
Realizacja zadań Inwestycyjnych w 2016 roku
Zadania inwestycyjne w 2016 roku związane były głównie z przygotowaniem projektów pod nowe duże inwestycje, które wykonane zostaną na terenie naszej gminy w najbliższej przyszłości przy udziale funduszy zewnętrznych... »»
 
Rok 2016 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowcu
Rok 2016 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowcu
Na koniec 2016 roku księgozbiór Miejskiej Biblioteki Publicznej wraz z filiami liczył ponad 33 tys. woluminów. W bibliotece zarejestrowanych było 879 czytelników, którzy wypożyczyli 10 392 książek. Bibliotekę odwiedziło ponad 7 tys. czytelników... »»
 
Remont kościoła w Winnie-Poświętnej
Remont kościoła w Winnie-Poświętnej
W 2016 roku prowadzony był drugi etap remontu zabytkowego siedemnastowiecznego kościoła pw. Św. Doroty w Winnie-Poświętnej. Remontowany był przede wszystkim dach. Prace obejmowały demontaż rynien... »»
 
XXII Sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejPierwsza w 2017 roku, a XXII sesja Rady Miejskiej VII kadencji w Ciechanowcu, poświęcona była rozpatrzeniu i podjęciu uchwał w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Wysokomazowieckiemu, Województwu Podlaskiemu... »»
 
Akcja Polskiej Unii Onkologii "Dzień Drzwi Otwartych"
Akcja Polskiej Unii Onkologii "Dzień Drzwi Otwartych"
W Światowym Dniu Walki z Rakiem większość ośrodków onkologicznych w Polsce organizuje akcję "Dnia Drzwi Otwartych”. Również Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Ogrodowa 12, zaprasza 4 lutego... »»
 
Ferie zimowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Ferie z przedszkolakamiMiejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza dzieci w wieku od 6 do 10 lat na ferie. W programie robienie kartek walentynkowych i masek karnawałowych, czytanie na głos, kalambury, quizy, zagadki... »»
 
"Niebieska Linia" pomaga ofiarom przemocy
„Niebieska Linia” pomaga ofiarom przemocyDoświadczasz przemocy domowej i szukasz wsparcia w trudnej sytuacji? Jesteś świadkiem rodzinnego dramatu i chcesz pomóc ofiarom? Wystarczy wybrać numer  801 120 002, by skontaktować się z psychologami i prawnikami... »»
 
Ferie zimowe z COKiS-em
Ferie zimowe z COKiS-em500 plus"?
Ferie z COKiS-em, to oferta Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu na pierwszy tydzień ferii zimowych dla dzieci z klas 0-VI szkół podstawowych z terenu gminy Ciechanowiec. W programie zajęcia plastyczne i sportowe, wyjazd na basen... »»
 
Koncert Noworoczny w wykonaniu ciechanowieckich zespołów
Koncert Noworoczny w wykonaniu ciechanowieckich zespołów
W niedzielny wieczór w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu  można było posłuchać najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu ciechanowieckich zespołów instrumentalnych i wokalnych... »»
 
Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Ciechanowca
Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Ciechanowca
Jubileuszowy, V Orszak Trzech Króli, przemaszerował w Święto Objawienia Pańskiego sprzed siedziby Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu do żłóbka betlejemskiego w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej... »»
 
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2016 roku
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2010 roku
Urodzenia, zgony i migracje powodują, że liczba mieszkańców jest liczbą zmienną. Przedstawiamy najnowsze dane demograficzne dotyczące gminy Ciechanowiec w 2016 roku. Ogólna liczba mieszkańców naszej gminy... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl