Aktualności
Spotkanie opłatkowe samorządu gminy Ciechanowiec
Spotkanie opłatkowe samorządu gminy Ciechanowiec
W sali kolumnowej "Szczęsny", na spotkaniu opłatkowym spotkali się przedstawiciele samorządu gminy: Burmistrz Ciechanowca,  Przewodniczący Rady Miejskiej, Skarbnik Gminy, Sekretarz Gminy, radni, dyrektorzy jednostek oraz sołtysi... »»
 
Spektakl "Rotmistrz Pilecki" - historia życia
Spektakl "Rotmistrz Pilecki" – historia życia
Spektakl „Rotmistrz Pilecki” przygotowany i wystawiony przez młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, został przyjęty gromkimi brawami na stojąco przez publiczność w Sali Widowiskowej w Ciechanowcu... »»
 
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje na zimowe wieczory
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje na zimowe wieczory fot. pixabay"Magia grudniowej nocy" Gabrieli Gargaś, "W obiektywie wspomnień" Karoliny Wilczyńskiej, trzeci tom "Władzy absolutnej" Remigiusza Mroza to tylko niektóre z nowości jakie Biblioteka proponuje na zimowe wieczory... »»
 
Uczniowie z zimową inscenizacją "Jedzie Mikołaj"
Uczniowie z zimową inscenizacją "Jedzie Mikołaj"
„Jedzie Mikołaj”, przedstawienie w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu z cyklu cztery pory roku przygotowali uczniowie klasy II b. Przy okazji rozstrzygnięto konkurs „Rodzinny wieniec adwentowy” odbywający się pod patronatem SKO... »»
 
III sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
Podczas trzeciej sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni uchwalili szereg uchwał w tym budżet gminy Ciechanowiec na 2019 r., Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Ciechanowiec na lata 2019-2030, plan pracy rady i plan pracy komisji... »»
 
Spotkanie opłatkowe Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Spotkanie opłatkowe Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ciechanowcu spotkali się na spotkaniu opłatkowym z okazji Świąt Bożego Narodzenia w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu. Gośćmi byli Burmistrz Ciechanowca... »»
 
Małe Wielkie Serce - finał akcji charytatywnej
Małe Wielkie Serce – finał akcji charytatywnej
Przedszkole w Ciechanowcu przekazało paczki świąteczne dla dzieci i młodzieży z Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie. Paczki były gromadzone dzięki zorganizowanej akcji charytatywnej „Małe Wielkie Serce”... »»
 
Rozdano nagrody w konkursie plastycznym "Barwy jesieni 2018"
Rozdano  nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni 2018”
Rozdano nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni 2018” zorganizowanym przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Komisja konkursowa spośród 148 prac, które wpłynęły na konkurs, przyznała 19 nagród głównych i 28 wyróżnień... »»
 
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu po raz trzynasty zorganizował Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Turniej, w którym wzięło udział 17 zawodników rozgrywany był w formule... »»
 
Pasowanie na przedszkolaka - pierwsza ważna uroczystość
Pasowanie na przedszkolaka - pierwsza ważna uroczystość
Ten dzień pozostanie na długo w pamięci przedszkolaków, ich rodziców i najbliższych. Minęły trzy miesiące odkąd dzieci  po raz pierwszy przekroczyły próg ciechanowieckiego przedszkola. W tym roku jest to większość maluszków... »»
 
Stowarzyszenie "Rodzina" rozpoczęło wydawanie żywności
Stowarzyszenie "Rodzina" rozpoczęło wydawanie żywności
Stowarzyszenie "Rodzina" w Ciechanowcu rozpoczęło wydawanie żywności dla osób i rodzin kwalifikujących się do programu. Żywność wydawana jest w każdy poniedziałek w godzinach 10.30-16.30 w magazynie przy stadionie... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px