Program
Aktualności
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu w nowej siedzibie
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu w nowej siedzibie
Miejska Biblioteka Publiczna - najstarsza instytucja kulturalna Ciechanowca, otrzymała nową siedzibę. W niedzielę nastąpiło oficjalne otwarcie nowego gmachu, w którym mieszczą się zbiory biblioteki oraz sala widowiskowo-kinowa... »»
 
Ciechanowieckie grupy nieformalne otrzymały dotacje na swoje działania
Ciechanowieckie grupy nieformalne otrzymały dotacje na swoje działania
Trzy lokalne projekty otrzymały dofinansowanie w ramach „Podlaskiego Inkubatora Aktywności Społecznej” i już w najbliższym czasie mieszkańcy mogą wysłuchać koncertów, uczestniczyć w warsztatach oraz zobaczyć stu morsów... »»
 
Nowe dotacje unijne dla Gminy Ciechanowiec
Nowe dotacje unijne dla Gminy Ciechanowiec
Gmina Ciechanowiec otrzymała kolejne dotacje w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 w wysokości ponad 668 tys. zł. na wykonanie remontów budynków w dwóch instytucjach... »»
 
Aktywność seniorów poprzez zdobywanie wiedzy
Aktywność seniorów poprzez zdobywanie wiedzy
„Aktywność seniorów poprzez zdobywanie wiedzy” to kolejny projekt zrealizowany przez Uniwersytet Trzeciego Wieku jako zadanie publiczne gminy z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym w 2018 roku... »»
 
Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej, to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego, obchodzone 14 października w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej w 1773 roku. W Ciechanowcu tegoroczne uroczystości Dnia Edukacji... »»
 
Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych
Nowe dotacje unijne dla Gminy Ciechanowiec
Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych realizujący projekt "Akcja Edukacja" oraz Burmistrz Ciechanowca zapraszają na bezpłatne szkolenia dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu miasta i gminy... »»
 
Ciechanowieccy karatecy "Budzili Alanka"
Ciechanowieccy karatecy "Budzili Alanka"
Ciechanowieccy karatecy wzięli udział w Charytatywnym Turnieju Kyokushin – Samurai Cup „Budzimy Alanka”, który odbył się w Wiśniowej Górze. Całość opłat startowych przeznaczona była na leczenie 7-letniego Alana... »»
 
XLI sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejXLI sesja Rady Miejskiej rozpoczęła się od wystąpienia goszczących w Ciechanowcu marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego, który podziękował ciechanowieckim samorządowcom i urzędnikom... »»
 
Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmowe
 Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmowe fot. www.kisspng.comBurmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko zaprasza w sobotę do sali kinowej nowo otwartej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu na seanse filmowe. Bajka "Mała Stopa" będzie miała dwie projekcje o godz. 13.15 i 15.00... »»
 
Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu
Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu
Czterdziestu trzech pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu złożyło uroczyste ślubowanie i zostało pasowanych na uczniów. Z tej okazji gratulacje i życzenia złożył burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko... »»
 
Wyprawka czytelnicza dla trzylatka
Wyprawka czytelnicza dla trzylatka / fot. www.kisspng.com
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu włączyła się w realizację pilotażowego projektu dla trzylatków realizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek” i zaprasza trzylatki do odwiedzania biblioteki... »»
 
Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Podlasiu - II edycja
Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Podlasiu – II edycja
Po wakacyjnej przerwie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ciechanowcu kontynuował zajęcia w ramach Programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Podlasiu – II edycja”... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl