buy medication online
 
Aktualności
ARiMR wspiera dzieci - zestawy edukacyjne dla organizacji pozarządowych
Akcja ARiMR wspiera dzieci - zestawy edukacyjne dla organizacji pozarządowych
Akcja skierowana jest do organizacji pozarządowych - stowarzyszeń i fundacji, prowadzących zorganizowane zajęcia dla dzieci na obszarach wiejskich i wiejsko-miejskich. Przeprowadzona zostanie przez oddziały regionalne... »»
 
Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych
Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych
W siedzibie Starostwa Powiatowego w Siemiatyczach, wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński wręczył strażakom promesy potwierdzające dofinansowanie jednostek OSP w związku ze zmianą ustawy o ochronie przeciwpożarowej... »»
 
Rozpoczęły się prace przy rozbudowie ulicy Wspólnej
Rozpoczęły się prace przy rozbudowie ulicy Wspólnej
Rozpoczęły się prace przy rozbudowie ulicy Wspólnej w Ciechanowcu, która polegać będzie na wykonaniu nawierzchni bitumicznej z masy mineralno – asfaltowej o łącznej długości 0,814 km wraz z obustronnym chodnikiem... »»
 
Upływa termin wniesienia III raty opłaty za zezwolenie na sprzedaż alkoholu
Termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowychPrzedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży napojów alkoholowych przypominamy, że 30 września 2019 roku upływa termin wniesienia III raty opłaty za zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych... »»
 
Narodowe czytanie nowel polskich
Narodowe czytanie nowel polskich
Po raz kolejny, w Ciechanowcu 7 września rozpoczęło się Narodowe Czytanie, akcja zainicjowana w 2012 roku, mająca na celu popularyzację czytelnictwa, zwrócenie uwagi na potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia... »»
 
Premier zatwierdził dofinansowanie inwestycji w Gminie Ciechanowiec
Premier zatwierdził dofinansowanie inwestycji w Gminie Ciechanowiec
Premier zaakceptował rekomendowaną listę zadań, które będą dofinansowane z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Na liście podstawowej do dofinansowania znalazły się zadania w Gminie Ciechanowiec... »»
 
Warsztaty ratownictwa wodnego na zalewie w Ciechanowcu
Warsztaty ratownictwa wodnego na zalewie w Ciechanowcu
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowała ćwiczenia na akwenie wodnym w Ciechanowcu, które zostały przeprowadzone w formie warsztatów teoretyczno-praktycznych... »»
 
Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia Starosty Wysokomazowieckiego
Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia Starosty Wysokomazowieckiego
W Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się ogólnopolska inauguracja roku szkolnego. Była to okazja do wręczenia stypendiów Starosty Wysokomazowieckiego dla najlepszych uczniów... »»
 
Podpisanie umowy na przebudowę drogi dojazdowej
Podpisanie umowy na przebudowę drogi dojazdowej
Burmistrz Ciechanowca, 3 września 2019 r. podpisał umowę z firmą Kuniccy s.c. która wygrała ogłoszony przetarg na realizację inwestycji drogowej w Gminie Ciechanowiec - przebudowy drogi dojazdowej do pól relacji Kobusy - Radziszewo Stare... »»
 
Witaj szkoło, 1481 uczniów w naszej gminie rozpoczęło nowy rok szkolny
1481 uczniów w naszej gminie rozpoczęło nowy rok szkolny
Rozpoczął się rok szkolny 2019/2020. W województwie podlaskim pierwszy dzwonek usłyszało prawie 135 tys. uczniów, a w gminie Ciechanowiec 1481. Zanim na dobre uczniowie rozpoczną dziesięciomiesięczny cykl nauczania... »»
 
XIII sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
XIII sesja Rady Miejskiej poświęcona była rozpatrzeniu projektów i podjęciu uchwał w sprawach: zmian w budżecie Gminy na 2019 rok, ustalenia wysokości ekwiwalentu dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych, określenia... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card