buy medication online
 
Aktualności
Program "Rodzina 500+" bez kryterium dochodowego
Program „Rodzina 500+” od 1 lipca bez kryterium dochodowegoOd 1 sierpnia 2019 r. drogą tradycyjną (papierową), można składać wnioski o wsparcie z rządowego programu „Rodzina 500 plus” na nowy okres świadczeniowy 2019/2021. Złożenie kompletnego i prawidłowo wypełnionego wniosku... »»
 
Otwarte Mistrzostwa Scrabble o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Otwarte Mistrzostwa Scrabble o Puchar Burmistrza Ciechanowca
13 i 14 lipca w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu zostały rozegrane VI Otwarte Mistrzostwa Scrabble o Puchar Burmistrza Ciechanowca. W turnieju udział wzięło 38 zawodników z Warszawy, Poznania, Białegostoku... »»
 
XII sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
XII sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu poświęcona była podjęciu uchwał w sprawach: zasad udzielania i rozmiaru zniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycielom, którym powierzono stanowisko... »»
 
WKU w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej
WKU w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej. Jest to rodzaj służby wprowadzony dla pełnoletnich kobiet i mężczyzn, którzy nigdy nie pełnili służby wojskowej... »»
 
Harmonogram zamiatania ulic w Ciechanowcu
Harmonogram zamiatania ulic
Przedsiębiorstwo Robót Komunalnych FARE w Ciechanowcu przedstawia harmonogram zamiatania ulic w 2019 roku. Harmonogram prac może ulec zmianie w przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków atmosferycznych... »»
 
Piknik NGO-sów
LPiknik NGO-sów
Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku zrealizowało zadanie publiczne pod nazwą „Piknik NGO-sów”, które odbyło się w ramach trwających Dni Ciechanowca. Na spotkaniu Stowarzyszenie UTW gościło przedstawicieli 20 organizacji... »»
 
78. rocznica zbrodni sowieckiej pod Zabłudowem
78. rocznica zbrodni sowieckiej pod Zabłudowem
W Miejscu Pamięci Narodowej na kolonii Folwarki Małe pod Zabłudowem, gdzie przy obelisku pomordowanych wartę honorową zaciągnęli harcerze z 7 Zabłudowskiej Drużyny Harcerskiej,  uczczono 78. rocznicę zbrodni sowieckiej... »»
 
Dotacja dla Parafii w Winnej-Poświętnej na prace konserwatorskie
Dotacja dla Parafii w Winnej-Poświętnej na prace konserwatorskie
W siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Białymstoku podpisano umowy na dofinansowanie prac restauratorskich i budowlanych  w obiektach zabytkowych województwa podlaskiego w 2019 roku... »»
 
Jarmark Świętojański zakończył Dni Ciechanowca
Jarmark Świętojański zakończył Dni Ciechanowca
Tradycyjny, odbywający się od 44 lat, ciechanowiecki festyn był ostatnim elementem trwających od 16 do 22 czerwca Dni Ciechanowca - obchodów 590. rocznicy uzyskania praw miejskich przez Ciechanowiec. W tym roku Jarmark... »»
 
Laureaci Majowego Konkursu Jednego Wiersza
Laureaci Majowego Konkursu Jednego Wiersza
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu  po raz trzeci ogłosiła Majowy Konkurs Jednego Wiersza. Konkurs miał charakter otwarty, adresowany był do wszystkich, którzy odczuwają potrzebę wypowiedzenia się mową wiązaną... »»
 
Jubileuszowy Bieg Uliczny "Miasto Ciechanowiec od 1429 roku"
Jubileuszowy Bieg Uliczny „Miasto Ciechanowiec od 1429 roku”
W Pierwszym Jubileuszowym Biegu Ulicznym pod nazwą „Miasto Ciechanowiec od 1429 roku”, 18 zawodników przebiegło 5,5-kilometrową trasą dla uczczenia 590. rocznicy uzyskania przez Ciechanowiec praw miejskich... »»
 
Trzeci Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych w Ciechanowcu
Trzeci Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych w Ciechanowcu
Po raz trzeci ulicami Ciechanowca przeszedł Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych, stanowiący w tym roku element obchodów Dni Ciechanowca. Wzięli w nim udział przedstawiciele organizacji i instytucji działających... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card