buy medication online
 
Aktualności
Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych w 2019 roku
Harmonogram odbioru wielkogabarytowych
MPO Spółka z o.o. w Białymstoku Oddział Siemiatycze przedstawia aktualny harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych w 2019 roku z terenu miasta Ciechanowiec oraz z terenu gminy Ciechanowiec... »»
 
Światowy Dzień Chorego w Domu Pomocy Społecznej w Kozarzach
Światowy Dzień Chorego w Domu Pomocy Społecznej w Kozarzach
Po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego. Święto ustanowione zostało 13 maja 1992 roku przez Papieża Jana Pawła II. Miało to miejsce w 75 rocznicę objawień fatimskich i 11 rocznicę zamachu na życie Ojca Świętego... »»
 
Marcowe seanse filmowe - Kino w Twoim Mieście
 Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmowe
W niedzielę 3 marca i poniedziałek 4 marca "Kino w Twoim Mieście" zaprasza na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyświetlone zostaną film dla dzieci oraz polskie najnowsze produkcje... »»
 
VI sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
Na szóstej sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni podjęli uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok, w sprawie wyrażenia woli zabezpieczenia środków finansowych w budżecie Gminy Ciechanowiec na realizację projektów... »»
 
Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku
Harmonogram odbioru nieczystości stałych i zbiórki selektywnej
MPO Spółka z o.o. w Białymstoku Oddział Siemiatycze zajmująca się gospodarką odpadami na terenie Gminy Ciechanowiec, przedstawia harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku z terenu miasta i gminy Ciechanowiec... »»
 
Rusza rekrutacja do Przedszkola w Ciechanowcu
Rusza rekrutacja do Przedszkola w Ciechanowcu
Od 11 lutego rozpoczyna się proces rekrutacji do Przedszkola w Ciechanowcu. Wniosek o przyjęcie dziecka wraz z załącznikami dostępny będzie od 15 lutego na stronie internetowej przedszkola oraz w siedzibie placówki... »»
 
Zmiana kodów oleju napędowego do zwrotu podatku akcyzowego
Zmiana kodów oleju napędowego do zwrotu podatku akcyzowego
Rolnicy posiadający grunty rolne na terenie naszej gminy, w dniach od 1 do 28 lutego 2019 r. mogą składać do Burmistrza Ciechanowca wnioski o zwrot podatku akcyzowego, zawartego w cenie oleju napędowego... »»
 
Remont budynku przedszkola w Ciechanowcu
Remont budynku przedszkola w Ciechanowcu
Gmina Ciechanowiec realizuje projekt „Remont budynku przedszkola w Ciechanowcu”, którego głównym celem jest poprawa jakości kształcenia dzieci w wieku przedszkolnym, poprzez remont budynku i adaptację pomieszczeń... »»
 
Powstanie nowa elewacja na siedzibie COKiS
Powstanie nowa elewacja COKiS
Do końca września 2019 roku siedziba Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu uzyska nową elewację. Projekt pn. „Wykonanie elewacji na budynku dawnej Synagogi w Ciechanowcu” realizowany jest w ramach... »»
 
Rekrutacja do projektu "Dać szansę"
Rekrutacja do projektu "Dać szansę"
Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu zaprasza do wzięcia udziału w projekcie "Dać szansę", mającym na celu wzrost aktywności społeczno-zawodowej grupy 23 osób kwalifikujących się do objęcia wsparciem pomocy... »»
 
Wojewódzka akcja identyfikacji producentów
Logo Podlaskie
Ruszyła wojewódzka akcja identyfikacji producentów w ramach Podlaskiego Centrum Produktu Lokalnego – inicjatywy Samorządu Województwa Podlaskiego. Jeśli jesteś aktywnym rolnikiem, producentem lub wytwórcą, zgłoś się do... »»
 
Zamówienia publiczne w Gminie Ciechanowiec
Zamówienia publiczne w Gminie Ciechanowiec
Burmistrz Ciechanowca zaprasza do składania ofert na zamówienia publiczne w trybie zapytań ofertowych na sukcesywne dostawy na potrzeby Gminy Ciechanowiec: tuszy i tonerów; papieru i artykułów biurowych... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card