Program
Aktualności
Walne zebranie członków Koła Wędkarskiego "Jazgarz"
Walne zebranie członków Koła Wędkarskiego “Jazgarz”21 stycznia 2007 roku odbyło się walne zebranie członków Koła Wędkarskiego “Jazgarz” w Ciechanowcu, na którym członkowie zarządu przedstawili sprawozdanie z działań podjętych w roku ubiegłym...  »»
 
Konkurs "Moje Święta Bożego Narodzenia" rozstrzygnięty
Konkurs “Moje Święta Bożego Narodzenia” rozstrzygniętyW siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu wręczono nagrody w konkursie plastycznym “Moje Święta Bożego Narodzenia”. Jury przyznało 6 nagród i 53 wyróżnienia w kategoriach...  »»
 
Zabawa choinkowa na początek zimowych wakacji
Zabawa choinkowa na początek zimowych wakacji Przerwa w zajęciach lekcyjnych w Szkole Podstawowej w Radziszewie Starym została zapoczątkowana wspólną zabawą choinkową. Uroczystość rozpoczęła dyrektor szkoły, która powitała gości oraz złożyła noworoczne życzenia...   »»
 
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu
Dzień Babci i Dziadka w PrzedszkoluCała Polska świętowała w niedzielę Dzień Babci, a w poniedziałek Dzień Dziadka. Dzieci z ciechanowieckiego przedszkola uczciły Dzień Babci i Dziadka 19 stycznia. Przedszkolaki przygotowały krótką inscenizację...  »»
 
Studniówka 2007
Studniówka 200720 stycznia 2007 roku, w baśniowej , kolorowej scenerii nazwanej “snem nocy letniej”, uczniowie klas III Liceum Ogólnokształcącego i Liceum Profilowanego z ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu bawili się na studniówce...  »»
 
Spotkanie dotyczące nauki i pracy młodocianych
Spotkanie dotyczące nauki i pracy młodocianych17 stycznia 2007 roku odbyło się w Urzędzie Miejskim spotkanie dotyczące nauki i pracy młodocianych, w którym uczestniczyli Burmistrz Ciechanowca, Inspektor Oświaty, pracodawcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie...  »»
 
Egzaminy maturalne w Liceum dla Dorosłych
Egzaminy maturalne w Liceum dla DorosłychUczniowie trzecich klas licealnych szykują się do studniówek, a 24 abiturientów Liceum dla Dorosłych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza i 9 osób spoza szkoły przystąpiło do egzaminu dojrzałości...  »»
 
Nowe miejsca pracy w Ciechanowcu
Nowe miejsca pracy w CiechanowcuKierownictwo spółki Deco Taras rozpoczęło rozmowy z kandydatami na pracowników nowopowstającego zakładu produkcyjnego mebli ogrodowych w Ciechanowcu. Na rozmowy wstępne zaproszono 37 osób...  »»
 
Siatkarki ZSOiZ wygrały w Białymstoku
Siatkarki ZSOiZ wygrały w BiałymstokuW ostatni piątek, 12 stycznia 2007 roku, drużyna siatkarek Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu uczestniczyła w Białymstoku w Turnieju II Międzyszkolnej Ligi Siatkarek...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 nast.  » koniec »»

facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 
Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl