Aktualności
Biblioteka Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu promuje czytelnictwo
Biblioteka Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu promuje czytelnictwoPo raz kolejny na całym świecie październik obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Jest to doskonała okazja, aby odwiedzić szkolne biblioteki i wypożyczyć jedną lub kilka z setek książek tam dostępnych... »»
 
Nowe wyposażenie pracowni konserwatorskiej ciechanowieckiego Muzeum
Nowe wyposażenie pracowni konserwatorskiej ciechanowieckiego Muzeum
Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu otrzymało od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dofinansowanie na realizację zadania pod nazwą "Zakup wyposażenia do pracowni konserwatorskiej w Muzeum... »»
 
Usuwanie wyrobów zawierających azbest
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
W okresie od kwietnia do września 2016 roku Gmina Ciechanowiec zrealizowała zadanie pod nazwą „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Ciechanowiec”. Zadanie było dofinansowane ze środków Narodowego... »»
 
Nowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy dla ciechanowieckich OSP
Nowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy dla ciechanowieckich OSP
Należące do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu i Pobikrach wzbogaciły się o nowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Obie jednostki otrzymały... »»
 
Przebudowa drogi gminnej we wsi Wojtkowice Stare
Przebudowa drogi gminnej we wsi Wojtkowice Stare
Zakończyła się przebudowa drogi gminnej we wsi Wojtkowice Stare. Wyremontowany został odcinek o długości  192,70 metrów, szerokość pasa wraz utwardzonym poboczem wynosi obecnie 4 metry. Nawierzchnia żwirowa została zastąpiona... »»
 
Sto lat mało jeszcze...
Sto lat mało jeszcze…
Jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła Pani Genowefa Tenderenda z Tworkowic. Urodziła się 21 września 1916 roku w Wojtkowicach-Glinnie w rodzinie Aleksandry i Stanisława Białowarczuków, jako jedna z ośmiorga rodzeństwa... »»
 
"Równać Szanse 2016" - szansa na dotację do 8500 złotych
Równać szanse - logo
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA" ogłasza Regionalny Konkurs Grantowy Programu „Równać Szanse 2016”. Zapraszamy do konkursu fundacje i stowarzyszenia, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki z małych miejscowości... »»
 
Sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejXIX sesja Rady Miejskiej poświęcona była rozpatrzeniu i podjęciu uchwał w sprawie zmian w budżecie gminy na 2016 r.,  uchwałom dotyczącym komunalnego zasobu mieszkaniowego oraz zniesienia formy ochrony przyrody... »»
 
Nowa przepompownia wody w Czajach-Wólce
Wymiana pompowni wody w Czajach-Wólce
Rozpoczęły się prace nad budową strefowej przepompowni wodociągowej we wsi Czaje-Wólka wraz z siecią wodociągową i przyłączami infrastruktury technicznej. Zakres robót obejmuje wykonanie strefowej, kontenerowej pompowni wody... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl