Program
Aktualności
"Niebieska Linia" pomaga ofiarom przemocy
„Niebieska Linia” pomaga ofiarom przemocyDoświadczasz przemocy domowej i szukasz wsparcia w trudnej sytuacji? Jesteś świadkiem rodzinnego dramatu i chcesz pomóc ofiarom? Wystarczy wybrać numer  801 120 002, by skontaktować się z psychologami i prawnikami... »»
 
Ferie zimowe z COKiS-em
Ferie zimowe z COKiS-em500 plus"?
Ferie z COKiS-em, to oferta Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu na pierwszy tydzień ferii zimowych dla dzieci z klas 0-VI szkół podstawowych z terenu gminy Ciechanowiec. W programie zajęcia plastyczne i sportowe, wyjazd na basen... »»
 
Koncert Noworoczny w wykonaniu ciechanowieckich zespołów
Koncert Noworoczny w wykonaniu ciechanowieckich zespołów
W niedzielny wieczór w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu  można było posłuchać najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu ciechanowieckich zespołów instrumentalnych i wokalnych... »»
 
Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Ciechanowca
Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Ciechanowca
Jubileuszowy, V Orszak Trzech Króli, przemaszerował w Święto Objawienia Pańskiego sprzed siedziby Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu do żłóbka betlejemskiego w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej... »»
 
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2016 roku
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2010 roku
Urodzenia, zgony i migracje powodują, że liczba mieszkańców jest liczbą zmienną. Przedstawiamy najnowsze dane demograficzne dotyczące gminy Ciechanowiec w 2016 roku. Ogólna liczba mieszkańców naszej gminy... »»
 
Rękodzieło artystyczne wczoraj i dziś
Rękodzieło artystyczne wczoraj i dziś
„Rękodzieło artystyczne wczoraj i dziś” to projekt, który został zrealizowany przez Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ciechanowcu i dofinansowany w ramach zadań publicznych gminy Ciechanowiec... »»
 
Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"
Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"
W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbył się Bożonarodzeniowy Koncert Społecznej Szkoły Muzycznej i Młodzieżowej Orkiestry Rozrywkowej. W pierwszej części koncertu wychowankowie... »»
 
Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała
"Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała"
„Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała” to tytuł projektu zrealizowanego przez Stowarzyszenie „Zameczek”. Organizacja zorganizowała działania, które w nietypowy, a zarazem efektywny sposób wpływają na zagospodarowanie czasu wolnego... »»
 
Rozstrzygnięcie konkursu "Rodzinne bombki"
Rozstrzygnięcie konkursu „Rodzinne bombki”
W  Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Rodzinne bombki 2016”. Na konkurs wpłynęło 80 bombek od 37 rodzin. Każda bombka była wyjątkowa, dlatego też jury  przyznało dyplomy i nagrody... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl