Aktualności
XXVI sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejPodczas XXVI sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie zmian w budżecie gminy na 2017 rok i przy jednym głosie wstrzymującym przyjęli program opieki nad zwierzętami na terenie gminy... »»
 
72 macewy na Cmentarzu Żydowskim w Ciechanowcu
72 macewy na Cmentarzu Żydowskim w Ciechanowcu72 macewy stoją na Cmentarzu Żydowskim w Ciechanowcu. Ostatnio Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka przekazało tam 38 nagrobków odnajdywanych przez lata w różnych punktach miasta i gromadzonych na terenie Muzeum.... »»
 
Rumely Oil-Pull - ciągnik na benzynę z wodą
Rumely Oil-Pull - ciągnik na benzynę z wodąMuzeum Rolnictwa w Ciechanowcu zakupiło do zbiorów unikatowy, niezwykły ciągnik Rumely Oil-Pull X 25-40, który jest jednym z nielicznie zachowanych egzemplarzy na świecie, wyprodukowanych w latach 1928-1930... »»
 
Seniorzy czytają dzieciom
Seniorzy czytają dzieciomStowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Ciechanowcu zainicjowało spotkania międzypokoleniowe pod hasłem „Seniorzy czytają dzieciom”. Podczas pierwszego spotkania... »»
 
Mistrzowie karate szkolili mieszkańców Ciechanowca
Mistrzowie karate szkolili mieszkańców CiechanowcaW Centralnym Dojo Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate w Ciechanowcu odbyło się współfinansowane przez Burmistrza Ciechanowca dwudniowe seminarium sportowo-szkoleniowe „Bezpieczni mieszkańcy II edycja”... »»
 
Sukces Marty Kujawskiej w finale Festiwalu Piosenki Przedszkolaków
Sukces Marty Kujawskiej w finale Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Marta Kujawska piosenką „Moja wesoła rodzina” wyśpiewała pierwsze miejsce w finale 25. Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”. Marta ma 6 lat i uczęszcza do Przedszkola w Ciechanowcu... »»
 
Konkurs muzyczny Mini Playback Show
Konkurs muzyczny Mini Playback Show Wciel się w swoją ulubioną gwiazdę. Konkurs muzyczny skierowany do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Zgłoszenia do konkursu do 24 maja 2017 roku w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu ul. Mostowa... »»
 
Remonty i rozbudowy ulic
Remonty i rozbudowy ulicTrwają prace remontowe na łączniku pomiędzy tamą a ulicą Kozarską, oraz rozbudowa ulicy Wierzbowej w Ciechanowcu. Prace remontowe przy tamie obejmują wykonanie nawierzchni z kostki brukowej na podbudowie z kruszywa naturalnego... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu ogłosiła I Majowy Konkurs Jednego Wiersza. Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do wszystkich, którzy odczuwają potrzebę wypowiadania się mową wiązaną... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl