XV Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja" Drukuj
26.04.2007.

W środę, 25 kwietnia, w auli Szkoły Podstawowej im Mikołaja Kopernika odbył się XV Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i Ja”. W konkursie wzięło udział 13 dzieci z Przedszkola Samorządowego w Ciechanowcu, Państwowego Przedszkola Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej, Zespołu Szkół w Rosochatem Kościelnem i Gminnego Przedszkola w Czyżewie. Organizatorem imprezy był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.
   
Uczestnikom festiwalu towarzyszyli rodzice oraz nauczyciele. Rywalizacji młodych solistów bacznie przyglądało się profesjonalne Jury w składzie: Pan Jacek Dudek (przewodniczący), Pan Zbigniew Oleński, Pan Dariusz Tomaszewski, które po obradach przyznało I miejsce Natalii Ziółkowskiej z Ciechanowca, II miejsce Natalii Wojciechowskiej z tatą i siostrą Anią z Wysokiego Mazowieckiego, III miejsce Natalii Niewiarowskiej z Ciechanowca. Przedstawiciele Jury mieli trudne zadanie, ponieważ poziom artystyczny tegorocznych występów był bardzo wysoki. Laureaci konkursu będą reprezentować powiat wysokomazowiecki w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków.

W przerwie, pomiędzy zakończeniem występów a ogłoszeniem wyników wszystkich obecnych spotkała miła niespodzianka – występ prowadzonej przez Panią Ewę Głuchowską Dziecięcej Grupy Teatralnej działającej przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. Oryginalna interpretacja przedstawienia pt.: „Czerwony Kapturek” wzbudziła wielkie zainteresowanie i bardzo spodobała się publiczności.

Wszyscy uczestnicy festiwalu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz upominkami. Na zakończenie, Dyrektor COKiS, Pani Mirosława Chojnowska podziękowała wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu konkursu oraz zaprosiła dzieci wraz z opiekunami na wspólny poczęstunek.

 
XV Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i Ja”

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl