Program
W Gimnazjum pożegnano uczniów klas trzecich Drukuj
22.06.2007.

W Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2006/2007. Zostały one podzielone na dwie części – pożegnanie z klasami trzecimi, które kończą edukację gimnazjalną i zakończenie roku pozostałych uczniów.

Jednym z najważniejszych wydarzeń pożegnania klas trzecich była wymiana pocztów sztandarowych - odchodzący ze szkoły trzecioklasiści uroczyście przekazali sztandar szkoły uczniom klas drugich. Młodzież z trzeciej klasy złożyła także “ślubowanie absolwenta Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II”, w którym przyrzekła dalszą pracą i nauką rozsławiać imię szkoły, a zdobytą wiedzę, umiejętności i sprawności jak najlepiej wykorzystać w dalszym życiu.

Spośród absolwentów Gimnazjum aż 19 osób ukończyło szkołę ze średnią powyżej 4,75 i otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Dwoje uczniów – Magdalena Kondraciuk i Tomasz Reczko zostało szczególnie wyróżnionych i otrzymało Nagrodę Specjalną Dyrektora Gimnazjum „za specjalne osiagnięcia i reprezentowanie szkoły na zewnątrz”. 

Część artystyczna przygotowana przez uczniów zakończyła czwartkowe uroczystości, na których obecni byli goście – przedstawiciele oświaty, samorządu, księża oraz grono pedagogiczne i rodzice.

 
W Gimnazjum pożegnano uczniów klas trzecich

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl