buy medication online
 
Przedszkolaki na wakacje... Drukuj
03.07.2007.

 Zakończyły się zajęcia dydaktyczne w Klubach Przedszkolaka w Łempicach i Radziszewie Starym. 24 dzieci uczęszczało do przedszkoli w okresie od marca do czerwca. Zajęcia prowadzone były z dziećmi w wieku 3-5 lat przez 4 godziny dziennie.
   
Aby podnieść jakość edukacji w naszej gminie stworzyliśmy modelowe rozwiązanie, które można dostosować do każdych warunków i potrzeb. Oprócz zajęć prowadzonych przez nauczycieli wychowania przedszkolnego dzieci miały zapewnione konsultacje z psychologiem i logopedą. Stosowaliśmy metody edukacji, które są nastawione na podążanie za dzieckiem, za jego rozwojem i odpowiadają potrzebom dziecka. Wypracowaliśmy zestaw umiejętności i kompetencji jakie powinno mieć dziecko, które w naszej gminie ukończy etap edukacji elementarnej. Praca nauczycielek była wspierana przez dyżurujących rodziców.
   
Sześciolatki zakończyły edukację w przedszkolu i otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz wyprawki do kl."0".
                                                              

Koordynator projektu
"Kluby Przedszkolaka na wsi"

 
Przedszkolaki na wakacje...
 
Przedszkolaki na wakacje...
 
Przedszkolaki na wakacje...
 
Przedszkolaki na wakacje...

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card