Przedszkolaki na wakacje... Drukuj
03.07.2007.

 Zakończyły się zajęcia dydaktyczne w Klubach Przedszkolaka w Łempicach i Radziszewie Starym. 24 dzieci uczęszczało do przedszkoli w okresie od marca do czerwca. Zajęcia prowadzone były z dziećmi w wieku 3-5 lat przez 4 godziny dziennie.
   
Aby podnieść jakość edukacji w naszej gminie stworzyliśmy modelowe rozwiązanie, które można dostosować do każdych warunków i potrzeb. Oprócz zajęć prowadzonych przez nauczycieli wychowania przedszkolnego dzieci miały zapewnione konsultacje z psychologiem i logopedą. Stosowaliśmy metody edukacji, które są nastawione na podążanie za dzieckiem, za jego rozwojem i odpowiadają potrzebom dziecka. Wypracowaliśmy zestaw umiejętności i kompetencji jakie powinno mieć dziecko, które w naszej gminie ukończy etap edukacji elementarnej. Praca nauczycielek była wspierana przez dyżurujących rodziców.
   
Sześciolatki zakończyły edukację w przedszkolu i otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz wyprawki do kl."0".
                                                              

Koordynator projektu
"Kluby Przedszkolaka na wsi"

 
Przedszkolaki na wakacje...
 
Przedszkolaki na wakacje...
 
Przedszkolaki na wakacje...
 
Przedszkolaki na wakacje...

 
 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl