Wręczenie nagród w konkursie "Wzorowa Posesja 2007" Drukuj
13.09.2007.

Zostały wręczone nagrody w konkursie „Wzorowa posesja roku 2007”. Ogłoszenie wyników i wręczenie pamiątkowych dyplomów odbyło się 13 września, przed rozpoczęciem X sesji Rady Miejskiej, na sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. Nagrody wręczył zwycięzcom Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko.
   
W tym roku I nagrodę w wysokości 900 zł na zakup towarów w sklepach zaopatrzenia ogrodniczego otrzymała Dorota Agata Koc z ul. Młyńskiej w Ciechanowcu, II nagrodę w wysokości 600 otrzymał Henryk Wincenciak z ul. Akacjowej w Ciechanowcu, a III nagrodę w wysokości 400 zł zdobyli Agata i Tadeusz Kocowie z Koców-Schabów. 

Konkurs „Wzorowa posesja” jest organizowany od wielu lat. Obserwując zarówno miasto jak i wsie widać duże zaangażowanie ludzi, którzy pracują nad wyglądem swoich posesji, co sprawia że nasza gmina staje się coraz piękniejsza - podkreślił Burmistrz Ciechanowca, składając gratulacje laureatom tegorocznego konkursu. W imieniu Rady Miejskiej zwycięzcom pogratulowała przewodnicząca Krystyna Olędzka.

Wręczenie nagród w konkursie "Wzorowa Posesja 2007"

Wręczenie nagród w konkursie "Wzorowa Posesja 2007"

Wręczenie nagród w konkursie "Wzorowa Posesja 2007"

Wręczenie nagród w konkursie "Wzorowa Posesja 2007"


 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl