Program
COKiS Ciechanowiec na III miejscu w tabeli Drukuj
19.09.2007.

Drużyna seniorów COKiS Ciechanowiec zdobywa coraz większe doświadczenie i gra coraz lepiej. W poprzednim tygodniu wygrała na wyjeździe z Orłem Kleszczele 0:1 (bramkę strzelił Kamil Komiażyk). W tę niedzielę nasza drużyna rozegrała na Stadionie Miejskim spotkanie z Pionierem Brańsk i po raz pierwszy na własnym terenie zwyciężyła 3:2. Bramki zdobyli Tomasz Łyskawy, Przemysław Florczuk i Karol Czarnecki. Dzięki tak dobrej postawie COKiS Ciechanowiec po pięciu rozegranych spotkaniach plasuje się na III miejscu tabeli grupy 1 klasy B, mając 9 punktów.
   
W rundzie jesiennej czekają naszą seniorską drużynę jeszcze trzy spotkania – 23 września podejmie w Ciechanowcu LZS Studzianki, a potem rozegra dwa mecze wyjazdowe – 30 września z KS Uhowo i 14 października z Eurocentrem Suchowola.

Drużyny złożone z młodszych zawodników także toczą zacięte boje, ale grają ze zmiennym szczęściem. Trampkarze młodsi w ubiegłym tygodniu pokonali Rospudę Filipów 9:1, a w tym tygodniu przegrali z LZS Narewka 3:0. 

Dla juniorów młodszych ostatnie kolejki były najmniej pomyślne – tydzień temu byli zbyt gościnni dla drużyny Tempo Rutki i przegrali 0:1, a teraz przegrali na wyjeździe z Promieniem Mońki 4:1.

COKiS Ciechanowiec na III miejscu w tabeli
 

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl