COKiS Ciechanowiec na III miejscu w tabeli Drukuj
19.09.2007.

Drużyna seniorów COKiS Ciechanowiec zdobywa coraz większe doświadczenie i gra coraz lepiej. W poprzednim tygodniu wygrała na wyjeździe z Orłem Kleszczele 0:1 (bramkę strzelił Kamil Komiażyk). W tę niedzielę nasza drużyna rozegrała na Stadionie Miejskim spotkanie z Pionierem Brańsk i po raz pierwszy na własnym terenie zwyciężyła 3:2. Bramki zdobyli Tomasz Łyskawy, Przemysław Florczuk i Karol Czarnecki. Dzięki tak dobrej postawie COKiS Ciechanowiec po pięciu rozegranych spotkaniach plasuje się na III miejscu tabeli grupy 1 klasy B, mając 9 punktów.
   
W rundzie jesiennej czekają naszą seniorską drużynę jeszcze trzy spotkania – 23 września podejmie w Ciechanowcu LZS Studzianki, a potem rozegra dwa mecze wyjazdowe – 30 września z KS Uhowo i 14 października z Eurocentrem Suchowola.

Drużyny złożone z młodszych zawodników także toczą zacięte boje, ale grają ze zmiennym szczęściem. Trampkarze młodsi w ubiegłym tygodniu pokonali Rospudę Filipów 9:1, a w tym tygodniu przegrali z LZS Narewka 3:0. 

Dla juniorów młodszych ostatnie kolejki były najmniej pomyślne – tydzień temu byli zbyt gościnni dla drużyny Tempo Rutki i przegrali 0:1, a teraz przegrali na wyjeździe z Promieniem Mońki 4:1.

COKiS Ciechanowiec na III miejscu w tabeli
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl