Trampkarze młodsi COKiS wygrali z liderem tabeli Drukuj
26.10.2007.

Zbliżają się już do końca rozgrywki trampkarzy i juniorów młodszych w rundzie jesiennej. W czwartek drużyna ciechanowieckich trampkarzy COKiS rozegrała z BSP Jagiellonia Białystok awansem mecz z 11 kolejki. Naszym trampkarzom udało się pokonać lidera tabeli 3 : 2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Patryk Grabarz - 1 i Szymon Suchodolski – 2. Trampkarze młodsi COKiS ostatni mecz rozegrają w niedzielę na wyjeździe z drużyną Forty Piątnica, ale dopiero 4 listopada, po zakończeniu 11 kolejki, będzie wiadomo, na którym miejscu w tabeli zakończą rundę jesienną.
   
Drużyna juniorów młodszych COKiS, której dotychczas niezbyt dobrze wiodło się w rozgrywkach, ma do rozegrania jeszcze dwa mecze – w najbliższą niedzielę grają mecz wyjazdowy z drużyną Forty Piątnica, a 4 listopada będą podejmowali w Ciechanowcu Krypniankę Krypno.

Drużyna seniorów COKiS rozegrała już wszystkie mecze w rundzie jesiennej. W tabeli klasy B grupy podlaskiej I na pierwszym miejscu znajduje się Cresovia II Siemiatycze, która zgromadziła 16 punktów. Po 15 punktów zdobyły dwa zespoły: COKiS Ciechanowiec i Pionier Brańsk, ale to nasza drużyna zajmuje 2 miejsce, gdyż wygrała w bezpośrednim spotkaniu z Pionierem 3 : 2. W rundzie jesiennej seniorzy COKiS Ciechanowiec rozegrali 8 spotkań, odnieśli 5 zwycięstw i 3 porażki, zdobyli 18 a stracili 13 bramek.


Trampkarze młodsi COKiS wygrali z liderem tabeli


 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl