II Świąteczny Turniej w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Ciechanowca Drukuj
19.12.2007.

Mieszkańcy Ciechanowca podjęli w sobotę 15 grudnia zmagania w II Świątecznym Turnieju w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Ciechanowca. W turnieju rozgrywanym w formule open, bez podziału na kategorie wiekowe, wzięło udział 21 panów i 4 panie.

Wśród kobiet, które toczyły rozgrywki systemem każdy z każdym, I miejsce zajęła Grażyna Panas, druga była Joanna Czechowicz, III - Ewa Koc, IV - Magdalena Kuteszko.

Ponieważ panów była większa ilość, więc walczyli w innej formule - odpadali z rywalizacji po dwóch przegranych meczach. Sześciu najlepszych zawodników zagrało między sobą o miejsca I – VI. Zwycięzcą, który zdobył Puchar Burmistrza Ciechanowca, okazał się Szymon Wanaks, II miejsce zajął Paweł Szczęsny, III – Zbigniew Kryński, IV – Paweł Hubkowski, V – Mateusz Porzeziński, VI – Hubert Bojar.