Zabawa choinkowa w Szkole Podstawowej w Łempicach Drukuj
17.01.2008.

Nastał okres karnawału i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Łempicach wykorzystali tę okazję na organizację zabawy choinkowej. 12 stycznia 2008 roku w Łempicach spotkali się uczniowie, rodzice, nauczyciele i młodzież pozaszkolna.
   
Zarówno najmłodsi uczestnicy balu choinkowego, jak i starsi, bawili się wesoło, na co wskazywały pogodne i roześmiane buzie. Dla wszystkich przygotowano poczęstunek w postaci ciasta i kanapek. W czasie zabawy tanecznej odbyło się wiele konkursów przygotowanych przez samorząd uczniowski, a zwycięzcy nagrodzeni zostali słodkimi nagrodami.
   
W części artystycznej imprezy najmłodsi uczniowie zaprezentowali przedstawienie „Kolędnicy”, klasy II – III wystąpiły w jasełkach , zaś najstarsi w montażu słowno – muzycznym „Prezent dla najbliższych”. Po zakończeniu uczniowskich występów na scenie pojawił się Mikołaj z kilkoma workami pełnymi prezentów.
   
Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Łempicach składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej uroczystości oraz Burmistrzowi Ciechanowca za to, że potrafi wygospodarować czas i być chociaż chwilę na każdej uroczystości odbywającej się w szkole

                                                                          

Szkoła Podstawowa
w Łempicach


         Więcej zdjęć...

Zabawa choinkowa w Szkole Podstawowej w Łempicach
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl