Program
Koncert Orkiestry Dętej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Drukuj
01.02.2008.

Orkiestra Dęta COKiS wystąpiła z koncertem na zakończenie odbywających się w czasie ferii zimowych warsztatów muzycznych. W tym roku w warsztatach prowadzonych przez Krzysztofa Witkowskiego , Cezarego Witkowskiego i Michała Knapkiewicza, wzięło udział piętnastu muzyków. Uczestnicy warsztatów na zajęciach oglądali prezentacje audio-video na temat współczesnych orkiestr dętych w Europie i USA, słuchali wykładów o historii powstania orkiestr dętych i fizjologicznych podstawach gry na instrumentach dętych oraz uczyli się ćwiczeń gimnastycznych wspomagających oddech, doskonalili zadęcie, pracowali nad nowymi utworami - Y.M.C.A. - J. Morall'a, Kankanem z operetki "Orfeusz w piekle" - J. Offenbacha i Sway, angielską wersją Quién Será- P. B. Ruiz'a.
   
Na koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej COKiS pod batutą Krzysztofa Witkowskiego, dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie, złożyły się utwory rozrywkowe grane już wcześniej przez orkiestrę: Ułański szyk, Sama w taką noc, Tiger Rag, Something stupid, Holiday in Rio, Samba for Band, Mambo No 5, Benton hall, Arizona-Bill, One moment in time oraz nowopoznane: Y.M.C.A. i Kankan z operetki "Orfeusz w piekle".
   
Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali dyplomy potwierdzające udział w “Warsztatach Muzycznych Ciechanowiec 2008”.

          Jasełka w ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza. Więcej zdjęć...    Nagranie koncertu Orkiestry Dętej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu    

Koncert Orkiestry Dętej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl