buy medication online
 
Koncert Orkiestry Dętej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Drukuj
01.02.2008.

Orkiestra Dęta COKiS wystąpiła z koncertem na zakończenie odbywających się w czasie ferii zimowych warsztatów muzycznych. W tym roku w warsztatach prowadzonych przez Krzysztofa Witkowskiego , Cezarego Witkowskiego i Michała Knapkiewicza, wzięło udział piętnastu muzyków. Uczestnicy warsztatów na zajęciach oglądali prezentacje audio-video na temat współczesnych orkiestr dętych w Europie i USA, słuchali wykładów o historii powstania orkiestr dętych i fizjologicznych podstawach gry na instrumentach dętych oraz uczyli się ćwiczeń gimnastycznych wspomagających oddech, doskonalili zadęcie, pracowali nad nowymi utworami - Y.M.C.A. - J. Morall'a, Kankanem z operetki "Orfeusz w piekle" - J. Offenbacha i Sway, angielską wersją Quién Será- P. B. Ruiz'a.
   
Na koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej COKiS pod batutą Krzysztofa Witkowskiego, dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie, złożyły się utwory rozrywkowe grane już wcześniej przez orkiestrę: Ułański szyk, Sama w taką noc, Tiger Rag, Something stupid, Holiday in Rio, Samba for Band, Mambo No 5, Benton hall, Arizona-Bill, One moment in time oraz nowopoznane: Y.M.C.A. i Kankan z operetki "Orfeusz w piekle".
   
Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali dyplomy potwierdzające udział w “Warsztatach Muzycznych Ciechanowiec 2008”.

          Jasełka w ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza. Więcej zdjęć...    Nagranie koncertu Orkiestry Dętej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu    

Koncert Orkiestry Dętej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card