Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, tata i ja" Drukuj
30.04.2008.

25 kwietnia Ciechanowiec odwiedziła grupa przedszkolaków z powiatu wysokomazowieckiego, aby wziąć udział w Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja” mającym na celu muzyczne ukierunkowanie wrodzonych zamiłować i zdolności dziecka w wieku przedszkolnych. Organizatorem przeglądu w powiecie wysokomazowieckim był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Przedszkolaki przyjechały z: Przedszkola Miejskiego nr 1 i nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, Gminnego Przedszkola w Czyżewie-Osadzie, Przedszkola w Szepietowie, Zespołu Szkół w Nowych Piekutach, Zespołu Szkół w Rosochatem Kościelnem, Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej.
   
W Festiwalu wzięło udział 26 uczestników wybranych w lokalnych konkursach. Z Ciechanowca do konkursu przystąpiło trzech laureatów gminnych eliminacji, które odbyły się dzień wcześniej w Auli Szkoły Podstawowej. Komisja konkursowa wybrała spośród ośmiu uczestników trzy sześciolatki, które reprezentowały gminę Ciechanowiec na szczeblu powiatowym. I miejsce w gminnym przeglądzie zajęła Zuzanna Ilczuk, II miejsce Ewa Stanisławska, a III miejsce Urszula Pełszyk. Wyróżnienie otrzymali: Gabriela Jabłonowska oraz Kamil Bachorek. Pozostali uczestnicy odebrali nagrody za udział w konkursie (Kamil Łuniewski, Natalia Romanowska oraz Tomasz Wyszyński).
   
Trójka zwycięzców konkursu lokalnego świetnie zaprezentowała naszą gminę w Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i Ja”, czego rezultatem było III miejsce Zuzanny Ilczuk z Ciechanowca. Zuzanna wraz z dwiema uczestniczkami: zwyciężczynią Festiwalu na szczeblu powiatowym Zuzanną Ślepowrońską z Gminnego Przedszkola w Czyżewie-Osadzie oraz laureatką II miejsca Katarzyną Rybicką z Zespołu Szkół w Nowych Piekutach wezmą udział w XVI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków pn. „MAMA, TATA i JA”. Eliminacje wojewódzkie odbędą się 9 maja 2008r w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku. 

          gminne eliminacje Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”. Więcej zdjęć...    Eliminacje powiatowe Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”. Więcej zdjęć...    

Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”

Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl