buy medication online
 
Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, tata i ja" Drukuj
30.04.2008.

25 kwietnia Ciechanowiec odwiedziła grupa przedszkolaków z powiatu wysokomazowieckiego, aby wziąć udział w Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja” mającym na celu muzyczne ukierunkowanie wrodzonych zamiłować i zdolności dziecka w wieku przedszkolnych. Organizatorem przeglądu w powiecie wysokomazowieckim był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Przedszkolaki przyjechały z: Przedszkola Miejskiego nr 1 i nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, Gminnego Przedszkola w Czyżewie-Osadzie, Przedszkola w Szepietowie, Zespołu Szkół w Nowych Piekutach, Zespołu Szkół w Rosochatem Kościelnem, Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej.
   
W Festiwalu wzięło udział 26 uczestników wybranych w lokalnych konkursach. Z Ciechanowca do konkursu przystąpiło trzech laureatów gminnych eliminacji, które odbyły się dzień wcześniej w Auli Szkoły Podstawowej. Komisja konkursowa wybrała spośród ośmiu uczestników trzy sześciolatki, które reprezentowały gminę Ciechanowiec na szczeblu powiatowym. I miejsce w gminnym przeglądzie zajęła Zuzanna Ilczuk, II miejsce Ewa Stanisławska, a III miejsce Urszula Pełszyk. Wyróżnienie otrzymali: Gabriela Jabłonowska oraz Kamil Bachorek. Pozostali uczestnicy odebrali nagrody za udział w konkursie (Kamil Łuniewski, Natalia Romanowska oraz Tomasz Wyszyński).
   
Trójka zwycięzców konkursu lokalnego świetnie zaprezentowała naszą gminę w Powiatowym Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i Ja”, czego rezultatem było III miejsce Zuzanny Ilczuk z Ciechanowca. Zuzanna wraz z dwiema uczestniczkami: zwyciężczynią Festiwalu na szczeblu powiatowym Zuzanną Ślepowrońską z Gminnego Przedszkola w Czyżewie-Osadzie oraz laureatką II miejsca Katarzyną Rybicką z Zespołu Szkół w Nowych Piekutach wezmą udział w XVI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków pn. „MAMA, TATA i JA”. Eliminacje wojewódzkie odbędą się 9 maja 2008r w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku. 

          gminne eliminacje Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”. Więcej zdjęć...    Eliminacje powiatowe Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”. Więcej zdjęć...    

Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”

Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card