IV Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi Drukuj
21.08.2008.

 
Kawalkada zaprzęgów konnych przy akompaniamencie Orkiestry Dętej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu przejechała spod kościoła, przez ciechanowiecki rynek, a następnie skierowała się na teren zawodów przy stacji paliw ORLEN-TOMEX. gdzie przy salwach armatnich Bractw Kurkowych rozpoczęły się IV Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi o Puchar Burmistrza Ciechanowca.
   
Zawody rozgrywane były w kategoriach Zaprzęgów Parokonnych i Singlowych. Wystartowało pięć zaprzęgów jednokonnych – I miejsce zajął B. Lasiuk z Białegostoku, II miejsce - Bogdan Daciuk z Białegostoku, III miejsce – Elwira Jakubiak z Łomży .
   
W kategorii Zaprzęgów Parokonnych I miejsce zajął Andrzej Kiliańczyk z Łask k.Łodzi, II miejsce - Grzegorz Dobrogowski z Zadobrza, III miejsce – Józef Kryński z Łempic .
   
Duże zainteresowanie widzów wzbudził, po raz pierwszy zorganizowany Konkurs Skoków przez Przeszkody, a szczególną uwagę przyciągał 14 letni Maciek Musiałowski, który skakał przez przeszkody na niewidzącym na jedno oko Koniku Polskim.
   
W skokach – I miejsce zajął Artur Przestrzelski z Kolna, II miejsce – Milena Jakubiak z Łomży, III miejsce – Maciek Musiałowski z Murawskich.
   
W konkursie Potęgi Skoków – I miejsce zajęła Elwira Jakubiak z Łomży.
   
Organizatorami konkursu była firma Tomex i Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

         Więcej zdjęć...

IV Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl