buy medication online
 
W Ciechanowcu rozpoczęto budowę zespołu boisk "Orlik 2012" Drukuj
08.09.2008.

 
W piątkowe popołudnie wbito „pierwszą łopatę” w plac budowy kompleksu boisk „Orlik 2012”. W inauguracji uczestniczył Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Jacek Piorunek, doradca Wojewody Podlaskiego Maciej Borusewicz, burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, właścicielka firmy City Play Sp. z o.o. Małgorzata Ekiert, a także przedstawiciele Rady Miejskiej i Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, proboszcz Grzegorz Śniadach, dyrekcja ciechanowieckiego gimnazjum, nauczyciele i młodzież.
   
Boiska Orlik 2012 w gminie Ciechanowiec wpisują się w program prezesa Rady Ministrów „Moje Boisko – Orlik 2012” zakładający budowę ogólnodostępnych, bezpłatnych kompleksów boisk sportowych wraz z szatniami i zapleczem socjalnym, w każdej gminie na terenie całego kraju. Założeniem programu jest udostępnienie dzieciom i młodzieży nowoczesnej infrastruktury sportowej w celu aktywnego uprawiania sportu.
   
Program ten to ważny punkt strategii Rządu odnośnie rozwoju i promocji sportu, który w pełni pokrywa się z dążeniami samorządu gminy Ciechanowiec, jakimi są: propagowanie zdrowego stylu wśród dzieci i młodzieży oraz rozwój aktywnych form wypoczynku całych rodzin.
   
W Ciechanowcu powstanie kompleks dwóch boisk: boisko piłkarskie o wymiarach 30,00 m x 62,00 m z nawierzchnią syntetyczną typu „sztuczna trawa” oraz boisko wielofunkcyjne o wymiarach 19,1 x 32,1 m z nawierzchnią poliuretanową. Przewidywana jest także budowa budynku sanitarno – szatniowego. Obiekt zostanie oświetlony projektorami zamocowanymi na 8 masztach doświetlających jednocześnie boisko piłkarskie i boisko wielofunkcyjne, co dodatkowo podniesie komfort użytkownikom boisk.
   
Koszt całej inwestycji szacowany jest na ponad milion złotych. Budowa finansowana jest z trzech źródeł: 666 tysięcy złotych pochodzi od Ministerstwa Sportu i Turystyki, kolejne 333 tysiące złotych przekazał Zarząd Województwa Podlaskiego, a resztę dofinansowuje Gmina Ciechanowiec.
   
Wykonawcą budowy boiska sportowego Orlik przy gimnazjum w Ciechanowcu jest warszawska firma City Play Sp. z o.o.. Zgodnie z zamówieniem publicznym wykonawca ma 2 miesiące na zrealizowanie projektu.

         Więcej zdjęć...

W Ciechanowcu rozpoczęto budowę zespołu boisk „Orlik 2012”
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card