Na półmetku rundy jesiennej Drukuj
23.09.2008.

 
Drużyny piłkarskie COKiS-u w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009 grają ze zmiennym szczęściem. Na półmetku rundy jesiennej doskonale przedstawia się sytuacja drużyny trampkarzy starszych (5 zwycięstw, 1 porażka) i drużyny seniorów (5 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki), natomiast juniorzy młodsi nie mogą przełamać złej passy (4 porażki) i okupują koniec tabeli.
   
Juniorzy młodsi grali mecze trzeciej i czwartej kolejki na wyjeździe - mecz z Supraślanką Supraśl przegrali 5:1, a z Cresovią Siemiatycze 6:1. Do końca rundy jesiennej pozostało im jeszcze 5 spotkań, w których mogą starać się o lepsze wyniki – 2 spotkania wyjazdowe: w Łapach i Juchnowcu i 3 mecze na własnym stadionie.
   
Trampkarze starsi nadal pozostają na czele tabeli, mimo, że po wygranej w Krynkach, ponieśli pierwszą w tym sezonie porażkę w Piątnicy. W wygranym 0:5 meczu z UG Krynki bramki strzelili Szymon Suchodolski(2), Arkadiusz Szabat(2) i Szymon Brzeziński; w przegranym 2:1 meczu z Fortami Piątnica, bramkę dla drużyny COKiS-u strzelił Arkadiusz Szabat. Także trampkarzom do końca rundy pozostało 5 spotkań – wyjazdowe w Wasilkowie i Bielsku Podlaskim oraz trzy w Ciechanowcu.
   
Drużyna COKiS-u po ostatnich zwycięstwach przesunęła się na 4 miejsce w tabeli podlaskiej Klasy A. W ubiegłym tygodniu seniorzy pokonali 2:3 Spartę Krynki po hattricku Bogdana Michalczuka, a w ostatnią niedzielę, po dwóch bramkach Pawła Bogdana, pokonali 2:1 drużynę Pioniera Brańsk. Choć drużyny grające w klasie A, rozegrały już po 8, to mają przed sobą jeszcze 7 spotkań – ostatnia kolejka zostanie rozegrana dopiero 9 listopada.
   
W najbliższym tygodniu seniorzy jadą do Moniek na mecz z Promieniem II, trampkarze w sobotę o godzinie 15.00 zagrają w Ciechanowcu z Perspektywa Łomża, a juniorzy w niedzielę o godzinie12.00 będą gościć KS Wasilków.

        
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl