Program
Wygrane mecze drużyn COKiS-u Drukuj
30.09.2008.

Sobotnie i niedzielne mecze drużyn COKiS-u zakończyły się zwycięstwami – trampkarze starsi umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli a seniorzy awansowali na trzecie miejsce.
   
Po ubiegłotygodniowej “wpadce” trampkarze starsi COKiS-u wrócili do formy i na własnym terenie odnieśli zwycięstwo na Perspektywa Łomża 5:0, dzięki czemu pozostają na pierwszym miejscu w tabeli swojej grupy. Bramki strzelili – Szymon Brzeziński (2), Szymon Suchodolski, Łukasz Łukasiuk i Grzegorz Binaś.
   
Juniorzy młodsi nie rozegrali meczu, ponieważ ich przeciwnicy z KS Wasilków przyjechali na spotkanie spóźnieni – kiedy już większość naszej drużyny się rozeszła. Prawdopodobnie na najbliższym posiedzeniu Wydziału Dyscypliny Podlaskiego Związku Piłki Nożnej zapadnie decyzja o przyznaniu drużynie COKiS-u walkowera 3:0.
   
Seniorzy stoczyli wyjazdowy pojedynek z Promieniem II Mońki i pokonali gospodarzy 0:1. Gola na miarę zwycięstwa strzelił Bogdan Michalczuk. Dzięki tej wygranej COKiS Ciechanowiec znalazł się z 19 punktami na III miejscu w tabeli Klasy A. Do prowadzących Fortów Piątnica i drugiej Krypnianki Krypno brakuje mu tylko jednego punktu.
   
W następnym tygodniu trampkarze wyjeżdżają na mecz z KS Wasilków, juniorzy jadą na spotkanie z Pogonią Łapy a seniorzy w niedzielę o godzinie 15.00 podejmują na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu Orła Kleszczele.


Wygrane mecze drużyn COKiS-u

Wygrane mecze drużyn COKiS-u

Wygrane mecze drużyn COKiS-u

Wygrane mecze drużyn COKiS-u

Wygrane mecze drużyn COKiS-u
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl