Zawody lekkoatletyczne w Ciechanowcu Drukuj
15.05.2009.

Po raz czwarty drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjów przyjechały do Ciechanowca, by rywalizować o awans do dalszych rozgrywek w zawodach zorganizowanych przez Uczniowskie Kluby Sportowe ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika i Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz ciechanowieckich nauczycieli wychowania fizycznego.
   
W sobotę na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu około 200 zawodników wystartowało w eliminacjach powiatowych IX Podlaskich Igrzysk w lekkiej atletyce im. Zbigniewa Orzeszko. Spośród dzieci z ciechanowieckich szkół do wojewódzkiego półfinału igrzysk zakwalifikowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej im M. Kopernika w Ciechanowcu:
   
Dziewczęta
Rzut oszczepem:
1 miejsce - Martyna Stankiewicz 22,10 m
2 miejsce - Patrycja Panas 21,10 m
3 miejsce - Iza Dacz 19,36 m

Rzut dyskiem:
3 miejsce - Martyna Stankiewicz 18,77 m

200 m:
2 miejsce - Gabriela Sokołowska 33:74 s

600 m:
4 miejsce - Natalia Komiażyk 2:17:22 min.
   
Chłopcy
Rzut oszczepem:
2 miejsce - Michał Kryński 31,42 m
4 miejsce - Radosław Koc 30,20 m

Pchnięcie kulą:
4 miejsce - Radosław Koc 9,42 m
5 miejsce - Arek Kosk 9,24 m

60 m:
4 miejsce - Arkadiusz Zdrójkowski 9:28 s

Skok w dal:
5 miejsce - Grzegorz Filipczuk 4,04 m

1000 m:
3 miejsce - Marcin Kondraciuk 3:49:84 min.
5 miejsce - Szymon Gontarczuk 3:59:35 min.

Rzut dyskiem:
4 miejsce - Michał Kryński 24,20 m
5 miejsce - Hubert Bojar 23,10 m
600 m:
4 miejsce - Ernest Anusiewicz 2:09:44 min.

Sztafeta 4x60:
3 miejsce chłopcy

W niedzielnej X Podlaskiej Gimnazjadzie w lekkiej atletyce im. Stanisława Baszenia wzięło udział około 250 dziewcząt i chłopców ze wszystkich szkół gimnazjalnych naszego powiatu. Wśród uczniów Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu kwalifikacje do półfinału gimnazjady zdobyli:
   
Dziewczęta
Skok wzwyż:
2 miejsce – Klaudia Mirkowicz 145 cm

Skok w dal:
1 miejsce – Aleksandra Mioduszewska 4,17 m

Rzut oszczepem:
2 miejsce – Martyna Florczuk 23,56 m

Rzut dyskiem:
2 miejsce – Ewelina Niewiarowska 26,46 m

600 m:
5 miejsce – Karolina Łempicka 2:06:61 min.
   
Chłopcy
Skok wzwyż:
3 miejsce – Olgierd Komiażyk 170 cm
5 miejsce – Kacper Czechowicz 160 cm

Skok w dal:
4 miejsce – Dominik Żywicki 5,02 m

Pchnięcie kulą:
2 miejsce – Daniel Kutyński 13,54 m
3 miejsce – Adam Łopaciuk 13,10 m
4 miejsce – Grzegorz Zaremba 12,40 m

Rzut dyskiem:
2 miejsce – Albert Chomicz 45,46 m
3 miejsce – Daniel Kutyński 41,30 m

100 m:
1 miejsce – Tomasz Olszewski 12,55 s
2 miejsce – Patryk Skrocki 12,65 s

300 m:
3 miejsce – Sebastian Florczuk 43,13 s

600 m:
1 miejsce – Michał Kamiński 1:39:01 min.
3 miejsce – Adam Kostrzyński 1:43:62 min.

1000 m:
3 miejsce – Kamil Dubniak 3:26:95 min.
4 miejsce – Karol Wojtkowski

2000 m:
1 miejsce – Rafał Rusiniak 7:05:15 min.

Sztafeta 4x100 m
1 miejsce – Piotr Olszewski, Emil Boratyński, Tomasz Olszewski, Patryk Skrocki
110 m przez płotki:
2 miejsce – Emil Boratyński

300 m przez płotki:
1 miejsce – Emil Boratyński
       
        Więcej zdjęć...
Zawody lekkoatletyczne w Ciechanowcu
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl