IV Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka Drukuj
25.03.2010.
 IV Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka

fot. O. R. Tomaszewska MPI

Pierwszy dzień wiosny upłynął w Ciechanowcu pod znakiem rozgrywek szachowych toczonych w sali Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, gdzie odbywał się IV Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka, wieloletniego ciechanowieckiego nauczyciela i propagatora gry w szachy.

Ciechanowiecki turniej z każdym rokiem zyskuje na randze - w niedzielę o zwycięstwo rywalizowało 17 pań i 66 panów, wśród których znalazło się dwóch zawodników systematycznie powiększających swój ranking szachowy (ELO). Podobnie jak w ubiegłych latach sędzią głównym zawodów był wiceprezes Podlaskiego Związku Szachowego, instruktor i sędzia klasy I, Sławomir Zbigniew Sobociński, a turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim (7 rund po 15 minut, pary kojarzone komputerowo).

Sprawujący honorowy patronat nad zawodami burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko wręczył nagrody głównym zwycięzcom turnieju, którymi zostali Sylwia Bekier z Ciechanowca i Zenon Jabłoński z Białegostoku oraz nagrody przyznane zwycięzcom w czterech kategoriach wiekowych wśród kobiet i wśród mężczyzn. W kategorii wiekowej I (seniorów) zwyciężyli Kamila Wojtkowska (Ciechanowiec) i Zenon Jabłoński (Białystok); w kategorii II (16) Sylwia Bekier (Ciechanowiec) i Bogumił Baczewski (Ciechanowiec); w kategorii III (13) Weronika Marzęta (Ciechanowiec) i Arkadiusz Wiński (Perlejewo); w kategorii IV (10) Weronika Deniziak (Ciechanowiec) i Kacper Kryczka (Siemiatycze).

Zainteresowani mogą poznać wszystkie informacje na temat zawodników, kojarzenia par i wyników turnieju na stronie http://www.chessarbiter.to.pl/

Wyniki IV Turnieju Szachowego im. Czesława Burdziuka

Tabela turniejowa kobiet

M-ce Zawodniczka  MiejscowośćKat. Pkt Prog.  MBch.Bch. 
1

BEKIER, Sylwia

 CiechanowiecD16 6 26.0  21.0 30.0
2

BOGUSZEWSKA, Agnieszka

 PerlejewoD16 6 24.0  21.5 30.0
3

WASILEWSKA, Joanna

 PerlejewoD16 5 22.0  20.5 27.0
4

MARZĘTA, Weronika

 CiechanowiecD134.5 14.5  16.5 25.0
5

LIPSKA, Paulina

 CiechanowiecD16 4 20.0  21.0 29.5
6

WOJTKOWSKA, Kamila

 CiechanowiecD20 4 18.0  19.0 26.5
7

WOJNO, Wioleta

 SzepietowoD164 16.0  18.0 25.5
8

RYTEL, Paulina

 CiechanowiecD20 4 14.0  19.5 28.0
9

DENIZIAK, Weronika

 CiechanowiecD10 4 14.0  16.5 21.5
10

RECZKO, Jolanta

 CiechanowiecD10 3.5 13.5  13.0 18.0
11

SUPRYNIUK, Marlena

 PerlejewoD16 3 14.0  18.0 25.5
12

KURYŚ, Karolina

 PerlejewoD16 3 13.0  19.0 27.5
13

RADZISZEWSKA, Kinga

 PerlejewoD16 313.0  18.5 27.0
14

JABŁONOWSKA, Gabrysia

 CiechanowiecD10311.0  13.0 17.5
15

SZEWCZYK, Malwina

 ŁomżaD1037.0  15.5 20.5
16

PONICHTERA, Agata

 CiechanowiecD13 2 9.0 14.0 18.5
17

KOWALEWSKA, Klaudia

 CiechanowiecD101 5.0  13.5 19.0

Tabela turniejowa mężczyzn 
 
M-ce Zawodnik  ELOMiejscowość Kat. Pkt Prog.MBch. Bch.
 1

JABŁOŃSKI, Zenon

2109 Białystoksen 6.5 27.5 24.0  33.0
 2

WYSZYŃSKI, Tomasz

  Wysokie Maz.sen 6 26.0 23.0  32.5
 3

ZOCH, Tomasz

1883 Bielsk Podl.sen 625.0 24.5  34.0
 4

OŁOWSKI, Sławomir

  Ołowskiesen 5.5 22.5 21.5  31.0
 5

DZIENISIUK, Janusz

  Siemiatyczesen5.5 22.5 21.0  28.5
 6

OŁOWSKI, Tomasz

  Ołowskiesen 5.5 21.5 23.0  32.5
 7

BOGUSZEWSKI, Paweł

  Perlejewosen 5 23.0 23.5  33.0
 8

RADOŁA, Heronim

  Wysokie Maz.sen5 21.0 22.0  31.5
 9

SIENICKI, Andrzej

  Czyżewsen 5 21.0 19.5  27.0
 10

KALINOWSKI, Rafał

  Perlejewosen5 20.0 22.0  30.5
 11

BACZEWSKI, Bogumił

  CiechanowiecC165 18.0 18.5  24.5
 12

MARZĘTA, Grzegorz

  Szepietowosen 4.5 22.5 24.0  32.0
 13

DZIENISIUK, Andrzej

  Siemiatyczesen4.5 21.5 22.0  31.5
 14

CZAPKO, Tomasz

  Siemiatyczesen4.5 19.521.5  28.0
 15

PIEKUTOWSKI, Paweł

  SzepietowoC164.5 19.5 21.0  29.0
 16

SKŁODOWSKI, Karol

  SzepietowoC164.5 18.5 20.5  28.0
 17

PRZEŹDZIECKI, Andrzej

  Czyżewsen4.5 18.5 20.5  27.0
 18

SAMEŁKO, Grzegorz

  Szepietowosen 4.5 18.5 20.0  29.0
 19

MILANKIEWICZ, Piotr

  CzyżewC164 19.0 20.0  28.5
 20

NIEMYJSKI, Damian

  SzepietowoC164 17.0 19.5  27.5
 21

SZCZEŚNIAK, Stanisław

  Ciechanowiecsen4 17.0 19.0  26.0
 22

BOGUSZEWSKI, Jan

  Perlejewosen 417.0 18.0  26.0
 23

WIŃSKI, Daniel

  Perlejewosen417.0 16.5  23.5
 24

KRYCZKA, Andrzej

  Siemiatyczesen 416.0 18.0  25.5
 25

CHOIŃSKI, Andrzej

  Ciechanowiecsen416.0 17.5  27.0
 26

LESZCZYŃSKI, Damian

  PerlejewoC16416.0 16.5  22.0
 27

KOKOSZKO, Piotr

  Ciechanowiecsen415.0 17.5  25.5
 28

DOŁĘGOWSKI, Łukasz

  Ciechanowiecsen414.0 17.0  25.0
 29

MURAWSKI, Maciej

  CiechanowiecC16412.0 17.0  23.0
 30

NIEMYJSKI, Paweł

  Ciechanowiecsen 3.5 18.5 20.5  29.5
 31

WINCENCIAK, Damian

  Ciechanowiecsen3.5 16.5 20.5  29.0
 32

MOCZULSKI, Mateusz

  Ciechanowiecsen3.5 16.0 19.0  26.5
 33

KRYCZKA, Kacper

  SiemiatyczeC103.5 14.0 18.0  24.5
 34

GRZESZCZUK, Łukasz

  SzepietowoC163.5 12.0 17.0  25.0
 35

WIŃSKI, Arkadiusz

  PerlejewoC133.5 12.0 17.0  23.5
 36

ŁUNIEWSKI, Karol

  SiemiatyczeC133.5 10.5 14.0  19.5
 37

BEKIER, Sebastian

  CiechanowiecC133.5 9.0 14.0  21.5
 38

BOJAR, Sebastian

  Pełchsen315.0 18.5  26.0
 39

BRZEŹNICKI, Tomasz

  SiemiatyczeC16314.016.5  23.5
 40

SAWICKI, Kacper

  CiechanowiecC13313.0 19.0  26.5
 41

HALLIOP, Mariusz

  PerlejewoC16313.0 16.5  24.5
 42

KUPNIEWSKI, Krzysztof

  Czyżewsen312.0 17.0  21.5
 43

ZAWISTOWSKI, Arek

  CzyżewC10312.016.5  22.5
 44

JAGAŁŁA, Klemens

  Czyżewsen312.015.5 24.0
 45

OLSZEWSKI, Rafał

  Perlejewo

 C16

311.0 14.0 20.5
 46

WASILEWSKI, Rafał

  Perlejewo

 C16

    3

  10.0

  14.5

 21.0
 47

BISZEWSKI, Mateusz 

  Perlejewo

 C16

 3

10.0

14.5

21.0

 48

WIŃSKI, Radosław 

  Perlejewo C16

3

10.0

13.5

18.5

 49

KEMPA, Jarosław 

  Szepietowo C16

3

9.0

16.5

23.0

 50

MULARCZUK, Mateusz 

  Ciechanowiec C16

3

9.0

12.5

17.5

 51

STRZAŁKOWSKI, Artur 

  Rosochate Kość.

 C13

2.5

12.0

18.5

26.0

 52

CIBOROWSKI, Krzysztof 

  Rosochate Kość.

 C13

2.5

9.5

15.5

21.0

 53

WRZOSEK, Patryk 

  Ciechanowiec C13

2.5

8.5

15.0

21.0

 54

MULARCZUK, Hubert 

  Ciechanowiec C10

2

10.0

16.0

22.0

 55

WŁODARCZYK, Michał 

  Ciechanowiec

 C16

2

9.0

14.0

19.5

 56

MULARCZUK, Marcin 

  Ciechanowiec

 C13

2

8.0

17.0

22.5

 57

WYSZYŃSKI, Kamil 

  Szepietowo

 C16

2

8.0

14.0

19.0

 58

BOJAR, Adrian 

  Pełch

 C10

2

8.0

13.0

19.5

 59

MOCZULSKI, Maciej 

  Ciechanowiec C10

2

6.0

13.0

17.5

 60

DENISIUK, Miłosz

  Ciechanowiec

C10

2

5.0

12.5

18.5

 61

JABŁONOWSKI, Michał 

  Ciechanowiec

C13

2

4.0

12.0

16.0

 62

SZYMBORSKI, Łukasz 

  Szepietowo

C16

1.5

5.5

12.5

17.0

 63

ŻEBROWSKI, Adrian 

  Rosochate Kość. C13

1

4.0

11.0

15.5

 64

KLEPACKI, Michał 

  Ciechanowiec C16

1

3.0

10.5

16.0

 65

WOJTASIEWICZ, Arkadiusz 

  Szepietowo

C16

1

2.0

13.0

18.5

 66

PONICHTERA, Piotr 

  Ciechanowiec

C10

0.5

0.5

11.0

16.5

 

   Kat. - Kategoria
   Prog. - Progresja
   MBch. - Średni Bucholtz
   Bch. - Bucholtz

     Więcej zdjęć...

IV Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka 

fot. O. R. Tomaszewska MPI


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl