Kolektory słoneczne - optymalny dobór i montaż Drukuj
13.07.2010.

Panujące upały nie zniechęciły mieszkańców Ciechanowca do udziału w spotkaniu dotyczącym kolektorów słonecznych, które zorganizowała firma Nibe-Biawar Sp. z o.o. oraz Firma Handlowa Leszek Pełszyk. Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jakie są zasady montażu i eksploatacji kolektorów słonecznych; dlaczego warto inwestować w kolektory słoneczne; w jaki sposób uzyskać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dofinansowanie kredytu na zakup i montaż kolektorów słonecznych.

O zainteresowaniu tematem świadczyło wiele pytań kierowanych do organizatorów spotkania, m.in. o montaż na dachach płaskich, o ceny w zależności od rodzaju zestawu i jego zastosowania, a także o to czy trzeba brać kredyt na całość inwestycji.

Obecny na spotkaniu przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu poinformował, że będzie można uzyskać kredyty na 45 % wartości inwestycji stanowiącej dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej informacji o kolektorach słonecznych i o dopłatach do kredytów na:

 
Spotkanie w sprawie kolektorów słonecznych

fot. Z. Poniatowski MPI


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl