XI edycja Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach Drukuj
20.09.2010.


Członkowie Koła szachowego działającego przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu uczestniczyli w rozgrywkach XI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach o Puchar Prezydenta Łomży. Podopieczni Małgorzaty Bekier startując w  turniejach klasyfikacyjnych reprezentują swoje szkoły i dla nich zdobywają puchary i dyplomy.

W XI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach rozegrano 6 turniejów klasyfikacyjnych, w których uczestniczyło 507 zawodników. W końcowej punktacji, do której zaliczono punkty z gry z pięciu najkorzystniejszych turniejów, sklasyfikowano 144 uczniów w 8 kategoriach wiekowych. Aż 8 członków Koła szachowego przy COKiS znalazło się wśród sześciu najlepszych zawodników w swojej kategorii wiekowej.

W kategorii dziewczęta do 20 lat drugie miejsce zajęła Kamila Wojtkowska z ZSOiZ w Ciechanowcu z 23,5 pkt, a trzecie miejsce Paulina Rytel z ZSOiZ w Ciechanowcu z 20,5 pkt.
    
W kategorii dziewczęta do 16 lat trzecie miejsca zajęła Sylwia Bekier z Gimnazjum w Ciechanowcu z 18,5 punktami.

W kategorii dziewczęta do 13 lat trzecie miejsce zajęła Weronika Marzęta ze Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu z 14,5 punktami a szóste miejsce Zuzanna Porzezińska ze Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu z 6 punktami.

W kategorii dziewczęta 10 lat piąte miejsce zajęła Weronika Deniziak ze Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu z 6 punktami.

W kategorii chłopcy do 16 lat trzecie miejsce zajął Maciej Murawski z Gimnazjum w Ciechanowcu z 20,0 pkt, a piąte miejsce Mateusz Mularczuk z Gimnazjum w Ciechanowcu z 17,5 pkt.

Do klasyfikacji drużynowej szkół zaliczono punkty zdobyte w pięciu najlepszych turniejach przez czterech najlepszych zawodników, w tym minimum jednej zawodniczki. Sklasyfikowano 25 drużyn szkolnych: 6 szkół ponadgimnazjalnych, 9 gimnazjów i 10 szkół podstawowych.

Szkoły ponadgimnazjalne :
1.  I LO Łomża - 104,5 pkt.
2.  ZSMiO nr 5 Łomża - 92,0 pkt.
3.  ZSOiZ Ciechanowiec - 72,0 pkt.

Gimnazja:
1.  PG Ciechanowiec - 72,5 pkt.
2.  PG Piątnica - 57,0 pkt.
3.  PG Rutki - 56,0 pkt.

Szkoły podstawowe:
1.  SP nr 9 Łomża - 89,5 pkt.
2.  SP Ciechanowiec - 58,5 pkt.
3.  SP nr 7 Łomża - 55,0 pkt.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl